Çalsin Sazlar (2015) poster

Çalsin Sazlar (2015)

Tags
Comedy, Drama, Romance
Country
Turkey
starch Her ikisi de dalgacı, hayalci ve hayatı hafife alan iki yakın dost, müdavimi oldukları çalgılı meyhanede şarkı söyleyen Yasemin'e aşık olurlar. Herkesin yüreğini hoplatan ama bir o kadar da dobra bir kadın olan Yasemin ve iki gencin eğlenceli, neşeli ve aynı zamanda naif, hüzünlü hikayesi aşk ve dostluk kavramlarını farklı bir kurguyla da masaya yatırıyor. Selamsız Bandosu ve Züğürt Ağa gibi unutulmaz klasiklere imza atan Nesli Çölgeçen'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Belçim Bilgin, Caner Cindoruk ve Engin Hepileri bulunuyor. Yapımcılığını Plan Prodüksiyon'un yürüttüğü aşk, dram ve komedi türündeki filmde, üç kahramanın trajik hayatları farklı derinliklerle zenginleşiyor. Film oyuncu kadrosunun yanı sıra keyifli müzikleriyle de dikkat çekiyor. Alıntıdır.

arifcicek profile photo
arifcicek
Caner Cindoruk ve Engin Hepileri rolleri çok başarılı olmuş, kimse beğenmese bile ben Belçim'in rolünü sevdim. Bence hakkını vermiş ama yaşlılık halleri ve finali olmamış filmdir. Mesela keşke Barba'nın eşinden biraz daha fazla bilgi verilseydi, son ana o kadar onu merak ettim.
0
3 months ago
Selocan profile photo
Selocan
Sanki gerçek bir hayatın içine girmiş onları izliyormuşsunuz hissi veriyordu. İşte öyle doğal,öyle hayattan , öyle güzel bir filmdi :))
2
8 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
o ne filmdi öyle ya bam telinden wuran şarkılarıyla güzel konusuyla iyi oyuncularıyla çok iyi bir film çıkarmışlar ortaya , sıkılmadan beğenerek keyifle izledim filmi tavsiye ederim :)
0
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
5 dakika oldu izleyeli. Samimi abartısız duygulu sıcak bir film olmuş. . Etkisindeyim çok güzel filmdi. .canım rakı çekti birde bol bol :) belcim bilgin çok doğal ve tatLıydı. .Sinemada izlemediğime pişmanım
1
over 1 year ago

Who liked Çalsin Sazlar

Who wishlisted Çalsin Sazlar

Shelves that Include Çalsin Sazlar

Interesting content shared about Çalsin Sazlar

^ Back to Top