Captain America: Civil War (2016) poster

Captain America: Civil War (2016)

Director
Country
USA
Runtime
147 minutes
KerseL Steve Rogers, yeni kurduğu Yenilmezler takımı ile insanlığı korumaya çalışırken kendini İç Savaş'ın ortasında bulur. Takımı ile gittiği bir görev kötü sonuçlanınca devlet hesap verme zorunluluğunun olacağı yeni bir sistem kurmak ister. Devletin takımı yönetme isteği üzerine, Yenilmezler takımında çatlaklar oluşur ve ikiye ayrılırlar. Böylece Yenilmezler'in devletten bağımsız ve özgür bir şekilde insanları korumasını isteyen Steve Rogers'ın takımı ile devleti destekleyen Tony Stark'ın takımı arasında savaş başlar. Tarafınızı seçme vakti!

phoeniks profile photo
phoeniks
Diğer Kaptan Amerika filmlerinin yanında biraz sönük, avengers ekibinin bazı üyeleri var ama bir avengers da değil ortaya karışık junior spidey de gelmiş oldu olacak batman superman falan da gelseymiş ortam şenlenirdi bir de panter varmış onu da yeni öğrendim:)) yine de marvel candır, tam olmamış gibisinden sanki, farklı güzel filmdi her ne kadar kendi aralarındaki olaylar beni şok etse de üzüldüm :(
1
3 months ago
SoulArt profile photo
SoulArt
örümcekadamlı kısımlar kısa ama komikti. bir avengers tadı bulamadım ama iyi vakit geçirmelik bir film olmuş. süre 2.5 saat olmasına karşın hızlı geçilmiş bazı kısımları... filmden alınan keyfi kıyaslayacak olursak batman v süperman den seyir zevki daha yüksek. ayrıca #TeamIronMan!
1
3 months ago
sabriayes profile photo
sabriayes
0
3 months ago
Oznurr profile photo
Oznurr
#TeamİronMan
0
3 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
harika...
8
4 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Gereksiz duygusallığı ve Tony'e attığı kazıkla Kaptan beni şok etti. Kendisini çok seviyordum ama şu an baya gıcığım. Keşke Hulk ve Thor'da olsaydı dediğim bir filmdi. Orta halli buldum. Diğer Kaptan Amerika filmlerinin yanında çok sönük kalmış. ^^
2
4 months ago
gilmoursolosu profile photo
gilmoursolosu
Son 15 dakika önemliydi benim için ve bence yaptığı hatanın farkındaydı demir adam.. #TeamCap!
0
6 months ago
muge profile photo
muge
film diger serilere göre daha anlamlı ancak görsler ve aksiyon olarak sönük kalmış.
0
6 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Sanırım ben de çoğunluk gibi Kaptan Amerika'nın çok sıkıcı olduğunu düşünüyorum. Kendisinin filmde fazlaca göründüğünü hesaba katarsak, Iron Man ve birkaç sürpriz karakter ortaya çıkana kadar sıkıcı geçti diyebilirim. Bence bu defa zorlama olmuş senaryo. Ne bileyim şöyle afilli bir düşman olaydı hepsi ona karşı yarışaydı şahsen daha memnun olurdum. Kısacası yer yer güneşli, yer yer parçalı bulutlu bir filmdi.
1
6 months ago
mels profile photo
mels
Şu zamana kadar izlediğim en kötü Marvel filmi buydu sanırım. Filmin ilk 20 dakikasındaki aksiyon sahnelerinde kameranın sürekli sallanması sahneyi ilginç kılmıyor, daha çok göz yoruyor. Genel olarak baktığımda da çok beğendiğim söylenemez açıkçası. Yine de izlenebilir. Filmde en güldüğüm karakter ise kesinlikle Spiderman oldu. :D Her şeye rağmen yine de #teamironman , ısrarla #teamironman :D
2
6 months ago
zeftodeath profile photo
zeftodeath
güzel güzel, şu herkesin bir biriyle dövüşüp kimsenin kimseyi incitmemeye çalışması olayın çok sevdim.
3
7 months ago
cngz profile photo
cngz
Diğer filmlerinin yanında görseller, aksiyonlar ve grafikler SÖNÜK. Konusu daha anlamlı olabilir çünkü dünyayı kurtarmıyorlar insancıl sorunlar. Bu arada kaptan amerika benim için bitmiştir. ( Tavsiye)
0
7 months ago
Trillmatic profile photo
Trillmatic
BvS filmini çeken arkadaşlar bu filmden ders çıkarmalı... (ayrıca, Black Panther adamdır!)
0
7 months ago
Winchester00 profile photo
Winchester00
umduğunun çok çok üzerinde görseli aksiyonu bol inanılmaz oyuncu kadrosuyla çok başarılı bir bir filmdi. sinemada 3D seçeneği ile izlemenizi tavsiye ederim :)
0
7 months ago
madameasena profile photo
madameasena
#TeamCap ...
2
7 months ago
Arcadia profile photo
Arcadia
Film'i dolu dolu beklentiyle izledim galiba.. Çok daha etkili bir şeyler bekliyordum bu demek değil ki film olmamış. Hayır genel klasmanda gayet başarılı bir film çıkmış ortaya en azından BatmanvSuperman'den iyiydi. İlk yarıyı fazla durağan buldum.
0
7 months ago
RubyOcean profile photo
RubyOcean
Kaptan Amerika'nın filmleri her zaman donuk oluyo. Bunun da çoğu sahnesi öyleydi. Ama filme genel bakış olarak, iyiydi. Öyle aman aman vaov denecek bi tarafı yok
0
7 months ago
Serena profile photo
Serena
Şunu söylemeliyim ki film beklentimin altındaydı. Özellikle de Batman ve Superman filminden sonra daha etkileyici ve sıkıcı olmayan bir akış bekliyordum ki beklentimin hepsi suya düştü. Eğer ben bir filmi izliyorsam o filmde sıkılmamam gerekir.
0
7 months ago
dmorf profile photo
dmorf
Beklentilerim cok yuksekti kabul ama hayir olmamis bu film. Tum kahramanlar orda coook daha guzelini yapabilirlerdi yani.
1
7 months ago
mberkucar profile photo
mberkucar
Film Marvel'in en başarılı filmi diyemem ancak başarısız asla değil. Filmde konu tam olarak işlenememiş, eğer çizgi romanı yansıtabilselerdi çok daha iyi bir şey çıkardı ortaya. Kötü bir film değil ancak beklentilerimi karşılamadı. Bunun dışında gerçekten özellikle Black Panther ve Spiderman filmin yıldızları olmuş, Black Panther'i ciddi anlamda çok sevdim. Filmini büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum.
0
7 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Şunu açık net söyleyebilirim ki İzlediğim En wasat Marvel filmiydi , yani tamam çok büyük beklentilerle gittim filme ama onun yarısını alsam yine yetecekti , özellikle ilk 1 saat çok sıkıcıydı yani klasik olarak kahramanlıklar , döwüşler ws bile wasattı bu filmde , hı kötü mü film hayır değil , efektlerle oyunculuklarla güzel bir film tabiiki de ama tüm Yenilmezler we kahramanlar filmlerinin içerisinde en wasat bulduğum yetersiz bulduğum bu oldu ... Ama tabii ölüsü bile candır o ayrı konu :D
3
7 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
İzlerken yarısında çıkıp gideceğim filmdi. Kaptan Amerikadan anca bu kadar nefret edebilirim. Sen git kıçı kırık kaptan Amerika yı yüceltecem diye Iron Man i yani koskoca Tony stark ı gerizekalı gibi göster. Marvel bence bu filmde resmen yediği kaba tükürmüş. Film çok fazla mantık hatası içeriyordu. Ki bunun başlıca sebebi ise ölümsüz olan(!) cap ı iyice yüceltmek. Çok güzel kadroyu resmen ezmişler. Tek artı yanı spider abimiz.
0
7 months ago
lews profile photo
lews
Top class super kahraman filmi nasıl olur ,bu film gibi olur bence. Oyunculuklar, karakterlerin gelişimi , senaryo kurgusu aksiyon sahneleri herşeyiyle harika bir film olmuş Anthony Russo winter soldier' da güzel bir iş cıkarmıstı bu filmde daha da üstüne eklemiş , vasat bir film le başlayan Captain America serisini çok üst noktalara çekti Zack Snyder koca burnunu indirip biraz örnek alsın bence, Baştan sona ilgiyi kaybettirmedi film, son filmden kalan senaryodan da kopmadan hatta üstüne yeni yeni bircok karakter girmesine rağmen çok akıcı bir aksiyon filmi olmuş.Sonuc olarak gidin izleyin direk bence sinemadayken ve Marvel Dc maratonunda marvel 1 dc 0 diyorum .
2
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bana öyle şu ana kadarki en iyi Marvel filmi gibi gelmedi. Bence biraz fazla abartıldı. Avengers' ın ayrılma olayının derinliğini yeterli bulamadım. Fakat sonunda bir tık daha iyi bağlamışlar ki orada da bariz birkaç hata var bence. Görsellik ve espiriler konusunda söz söylemeye gerek yok zaten enfesti. Filmin benim için en büyük artısı Spiderman oldu. Beklentimin oldukça üstünde oldu. Ant man ve yeni katılan Black Panther' de daha da sevdirdi kendini. Çizgi romanla karşılaştırmıyorum zaten maa ister istemez bazı mevzular insanın içine oturuyor. Özellikle Ben her şeye rağmen oldukça beğendim ve izlenmesini şiddetle tavsiye ediyorum.
4
7 months ago
atillalkan profile photo
atillalkan
Kaptan amerikaya bir kere daha uyuz oldum.öleceği filmi iple çekiyorum .#teamstark
6
7 months ago
Agent47 profile photo
Agent47
genel olarak bu ekibin olduğu (capt america, iron man vs) filmler arasından en iyisiydi. süper kahramanlığı bir yana bırakırsak hikaye olarak da diğerlerinden daha iyi bir filmdi, çekimler zaten güzeldi mizah dozu da çok iyi ayarlanmış. özellikle herkesin başta şüpheyle yaklaştığı spider man mükemmel olmuş.
spidey ve black panther'i çok uzatmadan düzgünce tanıtıp hikayeye soktular. kesinlikle izlenmeli.
tarafınızı seçin :) #teamhellokitty
1
7 months ago
GokhanOkutan profile photo
GokhanOkutan
sam raimi'nin spider mani ve x-menleri saymazsak marvel evreninde geçen en iyi film olmuş. aksiyon sahneleri çok başarılıydı. yeni eklenen karakterler çok güzel yedirilmiş hikayeye. zack snyder'e kapak olmuş her anlamda. ayrıca #GoTeamStark
0
7 months ago
feridun profile photo
feridun
filmi izledim izlemesinede konuya hiç hakim olmadığımdan dolayı izlerken acayip sıkıldım hem karakterlere dahi yabancıydım bir tanesi dışında malumunuz bir DC'ci olarak batman v superman beni daha çon sarmıştı ve heyecanlandırmıştı bu tırt geldi bana ama sinemada 3D ve dublajlı olarak zaman geçirmek için izlenebir ehhhh işte diyelim forever DC
0
7 months ago
Brook profile photo
Brook
Not: Filmi henüz izlememiş olan arkdaşlar kendi iyiliğiniz için spoiler kutularımdan uzak durunuz :)

Genel olarak izlenimlerden bahsedecek olursam;
Bugüne kadarki en iyi Marvel filmi denir mi emin olamadım. Bir kere Avengers 1 ile kesinlikle kapışır hatta oldukça zorlar.
Kahramanlara gelecek olursak; Tek kelime ile muhteşemdi! Özellikle Spider Man ve Ant-Man inanılmaz derecede katkı sağlamışlar. Hem savaş sahnelerindeki savaş teknikleri ile hem de kapışma sırasındaki diyalogları ile gerçekten harika iş çıkarmışlar. Spider Man filmin yıldızı bence. Black Panther de gerçekten çok başarılydı. Konuya gelecek olursak;


Önümüzdeki filmler gerçekten çok daha heyecan verici olacaktır. Bu film bunu açıkça ortaya koymaktadır. Ayrıca Spider Man ve Black Panther filmlerini de merakla beklememize ve o filmlerden çok şey beklememize neden olmuştur. (En azından benim) :D
Neyse muhteşem bir film olmuş! En kısa zamanda izleyin ve bir kere izlemekle kalmayın sakın! (Bence) Ama bu filmi izlemeden önce Marvel filmlerini tekrar etmeniz şart. Yoksa anlamanız zor olacaktır. Hayırlı seyirler herkese :)
9
7 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Şimdiden havaalınında ki büyük kapışma sahnesiyle efsane olan , Russo kardeşlerin başarıyla bu işin üstünden geldiği, Avengers 3 için iyi şeyler yapacaklarının sinyalini verdikleri oldukça sağlam bi film.
7
7 months ago
fatmanurrr profile photo
fatmanurrr
bi de iron man e egoist derler kaptanın kibirinden geçilmiyo #teamstark
4
7 months ago
DiLaBah profile photo
DiLaBah
Muhteşem olmuş
4
7 months ago
Filmkopat profile photo
Filmkopat
Film En Başından Sonuna Kadar Sıkmadan Akıcı Şekilde İzletiyor Aksiyon Sahneleri Bence Gayet Tatmin Ediyor Spiderman Konusuna Gelirsek Açıkçası Tobey İlk Göz Ağrım Kim Gelse Önyargılı Olurum Ama Tom Yaşı İtibariyle Lise Sahneleri İçin Gayet İyi Eğlenceli Tam Dozunda Olmuş Sahneleri Black Panther Çok İyiydi Bence Filmi En Kısa Zamanda Çıkar İnşallah Sinemaya Gitme Niyetiniz Varsa İlk Tercihlerden Olabilir Rahatlıkla Tek Olumsuz Yanı Çıtır Gibi May Hala :) 8.5/10
2
7 months ago
Berkantk profile photo
Berkantk
Sinemadan çıktıktan sonra şunu anladım ki bu ülkede gerçek sinema seyircisi YOK! Şu filme ayılıp, bayılmış millet. Marvel'ın yaptığı en kötü "filim". Filmin bir konusu yok, alt metin desen hiç yok. Filmin finali yok finali. Ne anlattığı belli değil, nasıl bittiği hiç belli değil. Dövüş sahneleri amaçsız, boş, anlamsız. Mantık hatalarını hiç saymıyorum çünkü Marvel ve DC filmlerinin olmazsa olmazı zaten. Hee ama ben Görsel şölen yaşamak istiyorum diyorsanız amenna. Son 2 yılda izlediğim en kötü filmdir diyebilirim rahatlıkla. Batman v Superman'i hiç beğenmemiş birisi olarak söylüyorum, Batman v Superman bu filmden kat be kat daha iyiydi. Hiç yoktansa bir konusu ve finali vardı. Gitmeyin! Şiddetle önermiyorum. Gitmeyin.Vaktinizi, paranızı harcamayın.
0
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk söyleyeceğim dolu dolu çok güzel bir film olmuş. 4 trailer 32 tv spotundan sonra izleyecek birşey bırakmadıklarını düşünmüştüm ama hiç öyle değil. Filmi çok büyük merakla beklesem de korktuğum kısımlar da vardı ama bunların hepsini çok iyi halletmişler. Bunların başında Spider-man var. Son seriden sonra sevmediğim bir karaktere dönüşmüştü Garfield ile birlikte, üstelik bir de yeni film için ufacık çocuk koymuşlar diyip iyice soğumuştum karakterden. Ama filme ilk girdiği andan itibaren kendisini sevdiriyor. Hem oyuncu hem karakter çok başarılı olmuş. Hatta filmin en başarılı yanlarından birisiydi. Filme Captain'ın tarafında gitsem de filmi izlerken tarafa sadık kalmak zor oluyor çünkü herkeste haklı bir yan buluyorsunuz. Bir diğer korkum ise bunca karakterin filme nasıl sığdırılacağıydı. Muhtemelen birkaç karakter harcanır diye düşünüyordum ama her karakter çok iyi kullanılmış ve çoğu zaman bir Captain America filmi izlediğinizi unutuyorsunuz. Başlarda biraz dram içerikli olsa da ben daha dram ağırlıklı olacağını düşünmüştüm fakat komedi unsuru yine oldukça fazla. Özellikle Spider-man fazlasıyla neşe katıyor. Diğer yeni karakter Black Panther da çok başarılıydı ve şimdiden filmini beklemeye başladım. Scarle Witch ve Black Widow da aksiyon sahnelerinde daha ön plana çıkmışlar ve sahneleri oldukça başarılıydı. Tek sevmediğim nokta daha doğrusu olmasa daha iyi olurdu dediğim nokta aksiyon sahnelerinde sallanan ekran çekimini çok fazla kullanmışlar. Bu kadar çok olmasına gerek yoktu bana kalırsa. Sonuç olarak bence Ultron Age'den daha başarılı bir film olmuş. Pek tabi bunca çok karakterin olduğu bir filmi anlayabilmek için önceki filmler hakkında bilgi sahibi olmak lazım. Yine de izlemediyseniz bile ufak bi bilgi öğrenip netten bu keyifli filmi izlemenizi tavsiye ederim. En güzel yanlarından biri de öyle herşeyin iç içe girdiği her yerin patladığı gereksiz sahneler pek fazla yok , kalabalık olsa da daha anlaşılır aksiyon sahneleri var. Özetle serinin en başarılı filmlerinden birisiydi, Marvel yine ok iyi bir iş çıkarmış. Fırsatınız varsa sinemada izleyin eğlenin derim :) 9/10
17
7 months ago
Peris profile photo
Peris
Batman v Superman ile star wars facialarının ardından biraz şüpheyle yaklaştığım bir yapımdı. ama hakkını vermiş. senaryosu ve çatışması ikna ediciydi. aksiyon ve efektler de güzeldi. tabi bu kadar karakter olunca bazıların hikayeye dahil oluşunun oldu bittiye gelmesi ve bazı sahnelerdeki karakterlerin ufakta olsa dengesizliklere yol açması kaçınılmazdı.Yine de aşırı rahatsız eden bi durum olmadı. bu nesil marveller içinde en beğendiğim değil ama genel -politik samimiyetsizlik dahil- olarak beklentimi karşılayan bir film oldu...
6
7 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
bu kavgaya kalbim dayanmaz.Çok şükür safımız belli #TeamİronMan
0
8 months ago
seraysinaparlak profile photo
seraysinaparlak
Bu arada şimdiden taraf belirteyim #TeamCap
1
9 months ago
Brook profile photo
Brook
Spider Man'ın da olduğu bir fragman yayınlanmıştır. Şahsen ben Marvel aşığı biri olarak şimdiden sevdim. Merakla bekliyorum :)
http://www.filmloverss.com/captain-america-civil-war-dan-spider-man-li-muazzam-fragman/
4
9 months ago
SunsetSTR profile photo
SunsetSTR
FRAGMANLARDA YOK AMA FİLMDE SPİDERMAN GÖRÜLECEK VE YENİLMEZLERE KATILMASI GÜNDEMDE
DİYORLAR NE DİYORSUNUZ BU KONUDA BİLDİĞİNİZ GİBİ
MARVEL SPİDERMAN'İN HAKLARI ALMIŞTI
1
9 months ago

Who liked Captain America: Civil War

Who wishlisted Captain America: Civil War

Shelves that Include Captain America: Civil War

Interesting content shared about Captain America: Civil War

^ Back to Top