Captain America: The First Avenger (2011) poster

Captain America: The First Avenger (2011)

Director
Country
USA
Runtime
124 minutes
Aylinbb Marvel Comics tarafından yaratılan çizgi roman karakteri Kaptan Amerika, yani Steve Rogers, bu filmde Kaptan Amerika olarak bilinen süper askere dönüşeceği deneysel bir programa katılmaya gönüllü olduğu zamanlardaki Marvel Evreni’nin ilk günlerine dönüyor. Kaptan Amerika , kötü Red Skull’ın liderliğindeki HYDRA organizasyonuyla savaşmak için Bucky Barnes ve Peggy Carter’la güçlerini birleştiriyor.

Lioness profile photo
Lioness
Başladık bakalım seriye hayırlısı olsun... Bu Amerikan kahramnlığına aşinayız pek şaşırtmadı ama Chris Evans'ın filme bu kadar yakışacağı aklıma gelmezdi. Başarılı !!
2
3 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Çok övülen Marvel serisine sonunda başladım. Övüldüğü kadar da varmış. Çok güzel, enerjisi yüksek bir filmdi. Tabii Amerika asla yenilmez propagandası için bir şey söyleyemeyeceğim. Klasikleşti artık bunlar. ^^
1
3 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Küçükken atari oyunlarından en sevdiğim marvel karakeriydi. O zamanlar Iron Man falan var mıydı hatırlamıyorum ama bu karakteri hep çok sevmişimdir. Film mükemmel değil, Iron man filmlerinin kalitesinde de değil ama oldukça güzel. Rakip olarak daha güzel birşeyler olabilirdi. Captain America karakteri ise çok başarılı olmuş. İlk Avengers öncesi son durak ve şimdi yenilmezler gerçekten yenilmez mi onu test edicez :) 8/10
7
7 months ago
Brook profile photo
Brook
Harika bir filmdi. Ben çok sevdim.
1
8 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
beğenerek izlediğim bir süper kahraman filmi daha , geniş ayrıntılarıyla da dikkat çekiyor gelişme kısmı çok iyi olmuş hemen geçiştirilmemiş bu da bence güzel bir şey .
1
over 2 years ago

Who liked Captain America: The First Avenger

Who wishlisted Captain America: The First Avenger

Shelves that Include Captain America: The First Avenger

Interesting content shared about Captain America: The First Avenger

^ Back to Top