Cartel Land (2015) poster

Cartel Land (2015)

Director
Country
Mexico
Runtime
100 minutes
gangrel Dr. Jose Mireles, Meksika'nın Michoacan kasabasında El Doktor olarak tanınır. Yıllardır bölgeyi altüst eden uyuşturucu karteli Tapınak Şövalyeleri'ne karşı vatandaşlar ayaklanır. Bu arada Arizona Altar Vadisi'nde (Kokain Alley olarak da bilinen 52 mil uzunluğundaki dar, çöl geçiti) Arizona Border Recon paralimiter grubun eski başkanı Tim "Nailer" Foley, Meksika sınırından sızan uyuşturucu savaşlarını durdurmak amacındadır. Film yapımcısı Matthew Heineman, Nailer gibi El Doktor gibi kendini karanlığın kalbine yerleştirir.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bir çok dizi ve filmde uyuşturucuyla anılan cartellerin sorun teşkil ettiği ve devletin güvenliği sağlayamadığı bir alanda halkın kendi arasında örgütlenip buna karşı çıkışının hikayesi. Oldukça başarılı bir belgesel.
3
9 months ago
lews profile photo
lews
Baya sağlam hikayesi var aslında , cartelle ilgili şeyleri her zaman merak etmişimdir.Güzel bir akışı vardı ama belgeselde sonlara doğru olaylar cabuk karıştı sanki ,bir anda gelişti herşey ama yinede genel olarak oscarlık değil ama fena değildi.
4
10 months ago
Sanemm profile photo
Sanemm
çok iyi başlayıp sonuna doğru batırdıkları belgesel..
1
10 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bana göre tarafsızlığını koruyamamış yanlı sadece belli kişilerin görüşlerine göre dizayn edilmiş inandırıcı olmayan bir yapımdı. Tabi haksız olabilirm ama benim düşüncelerim bunlar. Normal filmlerde bu propaganda ve taraflı tutumu anlıyor ve kabullenebiliyorum fakat belgeselde bu taraflılık gerçekten can sıkıcı. Adaylığı bile tartışılır.
1
11 months ago

Who liked Cartel Land

Who wishlisted Cartel Land

Shelves that Include Cartel Land

Interesting content shared about Cartel Land

^ Back to Top