Cashback (2006) poster

Cashback (2006)

Director
Country
UK
Runtime
102 minutes
Sezgii Resim öğrencisi Ben Willis, acı veren bir ayrılık sonrası, uykusuzluk çekmeye başlar. Zaman geçirmek için, bir süper marketin gece vardiyasında çalışmaya karar verir. Burada, her biri kendi sanatını konuşturan renkli karakterle tanışır. Böylece, günlük hayatın ve sıradan insanların çarpıcı güzelliklerini daha yakından görebilir. Özellikle de sessiz sakin bir kasiyer olan Sharon'ın...

sisyphos77 profile photo
sisyphos77
O nasıl bir market! Geceyarısı genç, hepsi birbirinden taş hatunlar alışverişe geliyor.. bir teyzem gelmez mi bu markete :)
0
10 months ago
emrogz profile photo
emrogz
kesin izlerim alti cift meme gordum :-)
0
11 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Çok saçma, anlamsız ve tekdüze geldi. Pişmanlık resmen.
0
1 year ago
jupiterinuydusu profile photo
jupiterinuydusu
bir yerlerde " kadın vücuduna saygı duruşu" diye bir yorum yapılmış ama, idealize edilmiş kadın vücudunun yüceltilmesinden gına gelmişken bu film bana hiç iyi gelmedi. emin değilim, yanlış yorumluyor da olabilirim. açıkçası ben bu filmin derdini anlamadım. bir sahnesinde baya gülmüştüm ama hangisiydi unuttum.
2
over 1 year ago
mucahit profile photo
mucahit
uzun zaman önce izlemiştim tam olarak kavrayabildiğimi sanmıyorum o zamanlar yakın zamanda tekrar izledim yine etkileyiciydi.
0
almost 2 years ago
GizemKguzel profile photo
GizemKguzel
Çok büyük bir beklentiyle izledim sanırım. Benimkileri karşılamadı. Sırf felsefe yapmak için büyük bir mantık boşluğu yaratıyorsun ve beklentiyi artırıyorsun ama yaptığın şey(düşünceler) çok tekdüze ve gereksiz. Bazı filmlere giyinik insan olmaz ama amacı vardır budur dersin. Ben sadece popo ve göğüs gördüğümü ve birinin bunlar bana çok güzel geliyo bidibidibidi dediğini hatırlıyorum. :)
1
almost 2 years ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Çok güzel bir filmdi :) hikayesi, komikliği, anlamlı sözleri ile değişik bir film. Arada bir iyi kurgulanmış sahneler karşımıza gelince de filmi tekrar tekrar izlemeye teşvik ediyor.
3
over 2 years ago
starch profile photo

Who liked Cashback

Who wishlisted Cashback

Shelves that Include Cashback

Interesting content shared about Cashback

^ Back to Top