Cell (2016) poster

Cell (2016)

Director
Country
USA
Runtime
98 minutes
KerseL Clayton Riddell kariyerinin zirvesini yaşayan çok ünlü bir yazardır. Ailesinin kendisine eşlik edemeyecek olması nedeniyle canı bir hayli sıkkın olsa da son romanının sunumunu yapmak için Boston'a gitmesi gerekir. Sunum günü gelir, ancak o esnada çevresinde garip olaylar yaşanmaya başlar... Stephen King'in 2006 basımı aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmeni Tod Williams. Başlıca rollerinde ise Samuel L. Jackson, John Cusack ve Isabelle Fuhrman bulunuyor.

mtufan profile photo
mtufan
filmi orta halli. efektler hakkında söylenenler kesinlikle doğru. sonu şaşırtıcı bitti, sabredebilirseniz.
0
2 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Aman Allah'ım! Öyle kötü öyle kötüydü ki! Anlatamam... Bence siz boş verin bu filmi. Ciddi söylüyorum! Kitabından doğru düzgün uyarlanamamasını bir yana bırakıyorum, hiçbir şekilde olmamış bu film. Aslında yorum yapmaya bile değmez de işte vicdanen ilgilileri uyarmazsam olmaz. İzlemeyin kardeşim, gidin kitabını okuyun, kendi kafanızda çekin filmini, ohh mis!
2
4 months ago
HuseyinSBagci profile photo
HuseyinSBagci
:P
0
5 months ago
hayyam profile photo
hayyam
çok vasat bir film olmuş izlerken sıkıldım...vakit ayırmaya değmeyecek bir film
0
6 months ago
oorhunturan profile photo
oorhunturan
Stephen King'in aynı adlı romanının uyarlaması. Kadro iyi gibi görünse de vasat ötesi bir film. Konunun ele alınışı, hikayedeki kopukluklar, oldukça basit kaçan görsel efektler ile beklentileri hiçbir şekilde karşılamıyor. Romanını çok sevmeme ve hala hatırımda olmasına rağmen hikayedeki kopuklukların yarattığı boşluğu doldurmak oldukça zor oldu.
1
6 months ago

Who liked Cell

Who wishlisted Cell

Shelves that Include Cell

Interesting content shared about Cell

^ Back to Top