Central Intelligence (2016) poster

Central Intelligence (2016)

Country
USA
Runtime
107 minutes
KerseL Eski bir dostuyla uzun bir aradan sonra Facebook aracılığıyla yeniden bir araya gelen bir muhasebecinin kendisini uluslarası casusluk dünyasının tam göbeğinde bulmasını konu alan film hem aksiyon meraklılarını hem de gülmek isteyenleri cezbedecek gibi görünüyor. Rawson Marshall Thurber'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini Dwayne Johnson ve Kevin Hart paylaşıyor.

mtufan profile photo
mtufan
polisiye komedi dalında çok yapım var hatta birinde the rock bile vardı yan rolde. onlardan pek farkı yok. kevin hart böyle rollere alışık yalnız dwayne in üzerine oturmamış. sıyrık polis rolünü bence en iyi tom cruise, gündüz gece filminde sergilemişti. ve bu kategoride en iyi filmde o bence.
hafif aksiyon ve eğlenceli geçen dakikalar. gülmek için değil de eğlenceli zaman geçirmek için izlenebilir. tavsiye edermiyim? ... gündüz gecenin yanında akıllı ol filmi bile bundan iyiydi.
0
1 month ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Eğlenceli çerezlik film. Komedi Kevin Hart sınırlarında kalmış. Yani fazla birşey beklemeyin. Biraz karışık. Şahsen ben sonucu düşünürken 2 3 kere teori değiştirdim.
0
1 month ago
seraytaylan profile photo
seraytaylan
en sevdiğim oyuncular bir araya gelmişler daha ne olsun :) keyifle izledim izlerken de bol bol kahkaha attım tavsiye ederim :))))
0
2 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Dwayne Johnson ve Kevin Hart çok iyi bir dinamik tuturmuşlar.. Kahkahalar attım diyemem ama gülümsetmedi dersem yalan olur. Haftasonu sıkıntıdan patlıyosanız gününüzü şenlendiricek bir film ama ekstra bir beklentiyi karşılamaz.
2
4 months ago

Who liked Central Intelligence

Who wishlisted Central Intelligence

Shelves that Include Central Intelligence

Interesting content shared about Central Intelligence

^ Back to Top