Changeling (2008) poster

Changeling (2008)

Director
Country
USA
Runtime
141 minutes
zubercan Ağırlıklı işçi sınıfından insanların oturduğu varoş mahallelerinden birinde, Los Angeles banliyölerindeyiz. 1928'in mart ayında, telefon operatörü olarak çalışan anne Christine Collins sakin bir cumartesi sabahında işe gitmek üzere evden ayrılırken dokuz yaşındaki oğlu Walter ile vedalaşır. Akşam evine döndüğünde her ebeveynin en büyük kabusuyla yüz yüze gelir: oğlu kayıptır. Polis tarafından çok yoğun bir arama tarama çalışması başlatılır. Ancak küçük Walter en ufak iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Ta ki aylar sonra polisten haber gelinceye dek Collins için umutlar tükenmiştir. Christine'in oğlu olduğunu iddia eden bir çocuk bulunmuştur. İtibarını kurtarmak isteyen polis, Collins ile evladının kavuşmasını medya önünde bir halkla ilişkiler-tanıtım etkinliği gösterisi olarak organize etmeyi tasarlar. Sayısız polis, medya organı, fotoğrafçı arasında allak bullakolup adeta serseme dönen Christine, getirilen çocuğu evine almaya ikna olur. Ancak yüreğinin derinliğinde kendisine getirilen çocuğun oğlu Walter olmadığının bilincindedir.Asıl sorun ise kimseyi getirilen çocuğun kendi oğlu olmadığına inandıramamasıdır.

eskon profile photo
eskon
Sıradan
1
5 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Tüm yorumlara katılıyorum, hem oyunculuklar hem de işleniş çok güzeldi. Uzun olmasina aldırmadan izleyin.
2
1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Bir anne rolü bu kadar güzel oynanabilirdi. Hayran kaldım gerçekten başarılı bir yapım olmuş. Aşırı etkilendim.
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok güzel bir filmdi. Gerçek bir hikayeye dayanması insanı daha çok etkiliyor tabi. Bir de Eastwood ve A.Jolie kalitesi var tabi. Eastwood'un içinde yer aldığı hatta yer almayıp çekimi sırasında sadece seyirci olduğu bir yapımı bile izlerim :) Çok güzel bir film özetle 8/10
1
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Jolienin performansı gayet iyi Hollywood triplerinden çok tam bir anne olmuş. Zaten konuda etkileyici olunca ortaya bir hayli başarılı bir film çıkmış tavsiye olunur.
2
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
jolie nin en sevdiğim filmidir. çok da güzel olmuş.
0
over 1 year ago
Asli. profile photo
Asli.
tek kelimeyle mükemmel !
Angelina Jolie'nin burdaki oyunculuğunu çoğu kişi beğenmese de ben hayran kaldım, müthişti.
Gerçek bi hikaye olduğunu düşündükçe filmi izlerken bazı yerlerinde insan gerçekten hayret ediyor; o kadar şey nasıl gerçekten yaşanmış olabilir?Ben o kadının yerinde olsaydım gerçekten delirirdim sanırım.
bence mutlaka izlenmesi gereken bir film. Kesinlikle hiçbir yerinde sıkılmadım. ha çok sövdüm orası ayrı :) izleyin !
1
almost 2 years ago
neway profile photo
neway
İzlerken zaman zaman nereye varacak bunun sonu diyerek sıkıldığımı düşünmüştüm ama sonra beklemediğim şekilde ilgimi çekti.
0
2 years ago

Who liked Changeling

Who wishlisted Changeling

Shelves that Include Changeling

Interesting content shared about Changeling

^ Back to Top