Che: Part One (2008) poster

Che: Part One (2008)

Country
France
Runtime
134 minutes
gkhn. 26 kasım 1956'da, Fidel Castro 80 isyancıyla birlikte Küba'ya yelken açar. Bu isyancılardan biri, Castro'yla, Fulgencio Batista'nın yozlaşmış diktatörlüğünü sona erdirmek gibi ortak bir amacı paylaşan Arjantinli doktor Ernesto "Che" Guevera'dan başkası değildir. Che gerilla savaş tarzını çabuk kapar ve vazgeçilmez bir savaşçı olduğunu kanıtlar. Kendini mücadeleye adamasıyla yoldaşları ve Küba halkı tarafından bağırlarına basılır. 'The Argentine', Che'nin Küba devriminde doktorluktan devrimci kahramanlığa yükselişini anlatıyor.

mrtks89 profile photo
mrtks89
Benicio Del Toro hayranlığım bu filmle başladı. Sanırım dünya üzerinde Che'yi bu kadar güzel canlandırabilecek biri daha çıkmaz herhalde. Che'nin hayatını ve fikirlerinin temellerini merak eden, hakkında daha yeni yeni bilgi edinmeye başlayan çok daha genç arkadaşlarımızın ilk önce Motosiklet Günlükleri'ni izlemelerini tavsiye ederim.
0
17 days ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Benicio Del Toro abiye vay be dedim. Tıpkının aynısı.. Filmden kopar gibi olabilirsiniz ama uzunluğundan kaynaklanan bir durum. Aşılacak bir şey. Çok emek vermişler. İzleyin, izlettirin..
1
5 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Muhteşem bir devrim filminin ilk partı. Benicio Del Toro "Che" rolüne çok yakışmış. "Ya Vatan Ya Ölüm" uğruna yozlaşmış bir lidere , baskıcı hükümetlere bağımsızlık uğruna bir baş kaldırışın hikayesi mutlaka izlenmeli.
0
6 months ago
yabann profile photo
yabann
Che rolüne gerçekten çok yakışmış ve rolünün hakkını sonuna kadar vermiş. 2 filmde izlenmeli tavsiye ederim arkadaşlar .
0
2 years ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Sen ne yakışmışsın o role be..
0
2 years ago

Who liked Che: Part One

Who wishlisted Che: Part One

Shelves that Include Che: Part One

Interesting content shared about Che: Part One

^ Back to Top