Che: Part Two (2008) poster

Che: Part Two (2008)

Country
Spain
Runtime
135 minutes
gkhn. Guerilla Che'nin Küba devrimi sonrasında gücünün ve ününün doruğunda olduğu dönemde başlıyor. Tam bu sıralarda, Che Bolivia'da kimliği saklı bir biçimde tekrar ortaya çıkmak üzere kaybolur. Orada, büyük Latin Devrimi'ni başlatmak için Kübalı yoldaşlarından ve Bolivia'lı askerlerden oluşan küçük bir grup organize eder. Bolivia mücadelesinin hikayesi, nihayetinde başarısızlık ve Che'nin ölümüyle sonuçlanan bir azim, fedakarlık, idealizm ve gerilla savaşı öyküsüdür. Bu hikaye Che'nin nasıl hala tüm dünyadaki insanların kalbinde yaşattığı bir idealizm ve kahramanlık sembolü olduğunu anlatıyor

eminuk profile photo
eminuk
Gerillalarin yaşadıkları ortam, kıyafetleri, yedikleri, içtikleri, konuştukları konuları öğrenmek adına güzel bir film olmuş. Ama nedense biraz duygu eksikliği var gibi geldi. Yani sonuçta zor şartlarda yaşıyorlar ve güçlü bir düşmana karşı savaşıyorlar. Böyle bir hayat insana neler hissettirir ben de az da olsa hissetmek isterdim. Çoğu sahne askeri tatbikat gibiydi. Onun dışında sevdim.
0
4 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
I Part'a göre biraz sönük kalsa da izlettiren devam filmi.. Ben yine de beğendim. Benicio Del Toro'yu yine hayranlıkla izledim.
1
6 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Yalnız kendi vatanındaki haksızlıklara karşı değil dünyadaki tüm haksızlıklara karşı devrimin olduğu her yerde olan bir adam. Harika yansıtılmış. 2 filmde mutlaka izlenmeli.
0
7 months ago
yabann profile photo
yabann
Çekilen en iyi Che filmi .. 2 filmde mutlaka izlenmeli .
0
over 2 years ago

Who liked Che: Part Two

Who wishlisted Che: Part Two

Shelves that Include Che: Part Two

Interesting content shared about Che: Part Two

^ Back to Top