Chef (2014) poster

Chef (2014)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
114 minutes
yabann Carl Casper şık bir restoranda çalışan bir baş aşçıdır. Kendi mutfağına ait yemekleri nefistir ama lokantanın menüsüne bağımlı çalıştıkça yaratıcılığı ve ona bağlı olarak da yemeklerinin lezzeti düşüşe geçer. Üstelik önemli bir gurmenin yemekleri hakkında yaptığı olumsuz eleştiriler Carl için bardağı taşıran son damla olur. Yeteneğine rağmen kariyerinde düşüşe geçtiğini hisseden Carl´a tam da bu dönem bir teklif gelir: ikinci el bir bir yemek karavanı al ve kendi işinin patronu ol! Oğlu Percy ve eski bir arkadaşı olan Martin’in yardımıyla Carl Amerika yollarında yemeğe ve yeni lezzetlere ve de en önemişi hayata dair tutkusunu yeniden keşfedecektir.

Selocan profile photo
Selocan
Hareketli girişinden dolayı bir beklenti içerisine girdim sonrasında temposunun çok ağır işlemesinden dolayı biraz sıkıldım filmin yarısından sonra biraz heyecan kazandı. Ama yemek sahneleri nefis, güzel bir konu ele alınmış, yer yer verdiği mesajları sevdim. Fena değil diyebiliyorum sadece :)
0
1 month ago
SuaY profile photo
SuaY
Demek ki neymiş; mutlu olmak için seni neyin mutlu ettiğini bulacaksın. Bu film için boş vakitte izlenir yorumlarını aldım çoğunlukla. Ama ben öyle düşünmüyorum vakit ayırın.
6
almost 1 year ago
damla. profile photo
damla.
Yemek yapma sahnelerinin ayrı bir güzel olduğu eğlenceli bir yapım. Ben beğendim hatta biraz acıktım :D
5
1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Kendin olmak için, KENDİNDEN TAVİZ verme... kaybedebilirsin, güneşi göremeye bilirsin, birileri ateşinin üstüne işemiş olabilir, sabah sabah üşüye bilirsin ve sırtına bir pike bulamazsın. Gönlünün sesini dinle işte o zaman... Kaybetsen de vazgeçme... Gittiğin yollar artık senindir, ve tek gerçeğin SENSİN... Kendine Ateş et son kurşunun ile kendini öldür... Belkide Çiçeklerin Böyle Büyür... Sadece yemek değil konu, insanlığın geldiği noktaya da bir övgü var inceden... Birbirlerini tuz için öldüren dünyadan tutkularının peşinde hikayelerini anlatan deliler yarattık biz... BOBBY Cannavale Büyülüyor, Film 2014'ün en iyi filmlerinden...
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
YEMEK FİLMİ Mİ? Zor. ''Aşk Tarifi'' nin havası yok. Nerdeyse çocuk filmi diyebilirim. Klişe bir tarif var ya; hoşça vakit geçirilebilecek bir film...hah işte ondan!
0
over 1 year ago
mine. profile photo
mine.
film bence genel olarak güzeldi. ama olaylar filmin ortasında başlıyor resmen. arabayı alana kadarki süreç çok uzatılmış. başlarda epey sıkıldım. ama yemekler beni benden aldı :DDD
1
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
gerçekten çok lezzetli bir film :D film ailecek sıkılmadan izlenecek güzel ve sıcak bir yapım , filmi kesinlikle aç karna izlemeyin , onlar nasıl güzel yemeklerdi öyle iştahınız çılgına dönüyor :)
2
almost 2 years ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Chef nasıl yemeklerdi öyle? Tok karnına izlediğim halde lezzetli görünen yemekleriyle karın acıktaran bir film. Çalan müzikler ise insanın içini kıpır kıpır yapıyor.. Yaratıcıydı..
2
almost 2 years ago
Blacklion profile photo
Blacklion
Az once izledim cok keyifli muzikler yemekler harikaaa yarin sabah ellerimle sandwich yapicam:)))
2
almost 2 years ago
Fenocan profile photo
Fenocan
Çok keyifli ve iştah açıcı bir film. Yemekten önce izlenmesi zevkli olabilir. :) Ayrıca insanın içerisinde olan yeteneği, teknolojinin nimetleriyle birleştirerek, yenilikçi yaklaşımlara açık olmanın faydaları göz önüne serilmiş filmde.
1
almost 2 years ago
MeKa profile photo
MeKa
Aç karnına izlenmemesi konusunda uyarıyorum ben de. Güzel film, beğendim ben. Müzikleri de çok keyifli ayrıca.
4
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok keyifli ve güzel bir film. Yer yer gösterilen inanılmaz yemeklerde biraz iştah kabartıyor tabi :D
3
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Güzel bir yaz filmi sıkılmadan izleniyor . iyi zaman geçirmelik bir film .
1
2 years ago

Who liked Chef

Who wishlisted Chef

Shelves that Include Chef

Interesting content shared about Chef

^ Back to Top