Chocolat (2000) poster

Chocolat (2000)

Director
Country
UK
Runtime
121 minutes
dorogaya Ufak bir Fransız köyündeki gündelik yaşam, buraya yeni taşınan gizemli bir genç kadın ve kızı sayesinde bir anda değişiverir. Oldukça kasvetli ve monoton günler geçiren kasaba halkı, anne-kızın birlikte açtıkları son derece sevimli çikolata dükkanı sayesinde, farkında olmadıkları bambaşka bir hayatla tanışırlar. Zevkin, eğlencenin, neşenin,umudun ve en önemlisi çikolatanın olduğu bir hayattır bu. Lakin kasabadaki bu değişimden memnun olmayan insanlar da vardır. Bunların en başında, ahlak bekçiliği yaparak kasabada dilediği gibi bir ortam yaratan belediye başkanı gelmektedir. Ama birbirinden lezzetli çikolataların karşısında durmak, o kadar da kolay değildir...

Laylaylom profile photo
Laylaylom
Ya ne olurdu o kadın buraya gelip bi dükkan açsaydı. İzlerken eridim resmen :D
2
1 month ago
hivron profile photo
hivron
masal tadında , sevgi pıtırcığı .. :D
1
2 months ago
Gofi profile photo
Gofi
çikolatasız izlemeyin!
3
4 months ago
ladyirem profile photo
ladyirem
Filmi izleyip de Johnny'e aşık olmayan var mıdır? (:
0
1 year ago
Aaisha profile photo
Aaisha
johnny için listeme ekledim ama juliette gibi bi aktrisi kazanmanın keyfiyle bitirdim :D sadece anlatılan çikolata mı derseniz değil.yıkılmaya mecbur tabular,inançlar ve devrilmeye mahkum düzenler... vianne'i izledikçe başkalrı için kendinizden taviz vermemeyi öğreneceksiniz...dikkat:bu filmde üstünüz başınız çikolata kokacak,çikolatanın yoğun kokusuyla başa çıkamayacak daha doğrusu çıkmak istemeyeceksiniz :) aşık olabilir,bir fıçı çikolatanın içinde kaybolmak isteyebilirsiniz :) izlemeden son bi uyarı: şeker hastaları için ağır tahrik içerir :D çikolatalı günler ;)
8
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Değişime ve hayattan zevk almaya karşı koymadan yaşamayı öğrenmenin ve mutlu olmanın hikayesi.çikolata bahane,özgürlük şahane :) kırmızı ayakkabılarına bayıldığım güçlü ve asil bir kadının,gölgesinden korkan insanların duvarlarını nasıl yıktığını görüyoruz.en beğendiğim filmlerden oldu bu,öneren herkese teşekkür ediyorum :)
5
over 1 year ago
damla. profile photo
damla.
diyet yapan ve şeker hastalarına önermeyeceğim iştah açıcı güzelliklerle dolu film :D johnny depp cok cooldu yine..karizmatik bir girişle filme katılması çikolatalar kadar kriz yarattırdı bana :) enfes tadından yenmez bir filmm. soundtracklarıda bir o kadar güzeldi. Tavsiye edilir..
9
over 1 year ago
Lioness profile photo
Lioness
Hem çikolata hem Johnny Deep bir bayan sinemakolik daha ne isteyebilir ki... :) İzlenilmesi gereken harika bir film.
1
over 1 year ago
incrediblecolor profile photo
incrediblecolor
Çok iyi bir film, kesinlikle. Aşk filmi istiyorsanız, öyle vıcık vıcık aşk filmleri yerine bunu izleyin. Birçok aşk filmine bin basar :)
8
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bağnaz bir kasabaya taşınan iyi niyetli inançsız ve yalnız bir kadının hikayesi. Gerçekten çok güzel filmdi keyifle izledim zaman zaman duygulanıp bazen gülüp ve tabi iştahla :D bolca güzel çikolata da görüyoruz filmde. Bir de ek olarak söyleyeceğim sanıyorum çok uzun bir zaman sonra ilk kez Johnny Depp'i normal bir insan olarak izledim :D
6
over 1 year ago
SuaY profile photo
SuaY
Farklı oluşun toplum tarafından dışlanış hikayesi bi yerde.
3
over 1 year ago
Numenor profile photo
Numenor
Periyodik olarak açıp izlediğim, insanı nedensiz mutlu eden bir film.
Not: İzlerken yanınızda kafi miktarda çikolata bulundurmanızı tavsiye ederim.
7
over 1 year ago
neway profile photo
neway
Çikolata tadında bir film. Gğçlü kadın karakterleri izlemek bana keyif veriyor.
13
2 years ago

Who liked Chocolat

Who wishlisted Chocolat

Shelves that Include Chocolat

Interesting content shared about Chocolat

^ Back to Top