Chronicle (2012) poster

Chronicle (2012)

Director
Country
USA
Runtime
84 minutes
madameasena Birbirleriyle çok iyi arkadaş olan üç liseli genç tesadüf sonucu gördükleri bir çukura inerler ve olanlar olur. Artık düşünce gücü ile istediklerini yapabilecek bir hale gelen gençler, önceleri bunu şaka ve eğlence için kullansalar da bir zaman sonra kontrolden çıkarlar ve insanların kaderleri ile oynamaya başlarlar. Artık içlerindeki kötü ruh ortaya çıkmıştır ve ortalığı birbirine katmaya başlamışlardır.

muratdnmz profile photo
muratdnmz
filmkolik bir insansınız vaktiniz kısıtlı ise yarıda kapatacağğınız yada sonuna kadar küfür edeceğiniz bir film siz bilirsiniz :)
0
11 months ago
Gunes profile photo
Gunes
sanki birşeyler eksik gibiydi.
0
12 months ago
dadassedat profile photo
dadassedat
aslında güzel olan bir filmi nasıl berbat ederiz diye düşünüp böyle kurgulamışlar.
0
over 1 year ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Aslında çok güzel bir film sadece başı ve sonu çok hatalı yani kurguyu nasıl başlatıp nasıl sonlandıracağını anlayamamış senarist fakat ana olarak işlediği konu küçüklüğümden beri ilgimi celb etmiştir, telekinezi ve psişik güçler
0
2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Piskolojik altyapısıyla klişe benzerlerinden nispeten de olsa sıyrılmayı başaran bir film. Ben sevdim ama herkesin seveceği bir film olduğunu sanmıyorum.
1
2 years ago
Neclaa profile photo
Neclaa
Bu filmi rastgele sinemaya gittiğimizde seçmiştik. Fakat çok pişman olduk. Öyle ki sinemadaki kimse araya bile çıkmadı film bir an önce bitsin de gidelim diye..
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Birbirleriyle çok iyi arkadaş olan üç liseli genç tesadüf sonucu gördükleri bir çukura inerler ve olanlar olur. Artık düşünce gücü ile istediklerini yapabilecek bir hale gelen gençler, önceleri bunu şaka ve eğlence için kullansalar da bir zaman sonra kontrolden çıkarlar ve insanların kaderleri ile oynamaya başlarlar. Artık içlerindeki kötü ruh ortaya çıkmıştır ve ortalığı birbirine katmaya başlamışlardır.
0
over 2 years ago

Who liked Chronicle

Who wishlisted Chronicle

Shelves that Include Chronicle

Interesting content shared about Chronicle

^ Back to Top