Coco avant Chanel (Coco Before Chanel) (2009) poster

Coco avant Chanel (2009)
(Coco Before Chanel)

Director
Country
France
Runtime
105 minutes
Sezgii Audrey Tautou'yla hayat bulan, moda dünyasının fenomeni Gabrielle "Coco" Chanel'in gerçek yaşam hikayesi: Coco Before Chanel.. Yetimhanede başlayıp, kabare şarkıcılığına uzanan daha sonra da dünyanın en önemli modacısı olma yolunda ilerleyen, masal gibi bir hayat. Gerçek adı Gabriella Chanel olan Coco Chanel'in Paris'e taşınmadan ve ünlü olmadan önceki yaşamından kesitleri sergileniyor.

Philosophy profile photo
Philosophy
Bi insanın jest ve mimikleri bu kadar mı güzel olur? Audrey işte.. Farklı kadın Channel.. İlk başta yadırgansa da sevilmese de aykırılığıyla zorluğu aşıp vazgeçmeyişi bu olsa gerek..
3
4 months ago
Kumpas profile photo
Kumpas
Coco Chanel ! Bence hayatı bir peri masalından ziyade gerçek azmi ve aşkı anlatıyor. Tam bir idol !!!
1
4 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Audrey Tautou, Chanel için en uygun seçim olmuş. Çok yakışmış rolüne, çok da güzel oynamış. Coco, güçlü bir kadın portresi. Dönemin belli kalıplarına karşı sade, idealist bir çizgide durmuş.
Filmde bize bu etkileyiciliği veriyor. ^^
1
5 months ago
burcst profile photo
burcst
Yine şahane bir Audrey filmi izledim..Zaten Chanel'in bir kadın olarak hayattaki duruşu ve bakış açısı beni her zaman çok etkilemiştir.Filmde hepsi eksiksiz yansıtılmış,çok etkileyiciydi.Filmin müzikleriyse ayrı ayrı büyüleyiciydi..Başarılı biyografik filmleri her zaman çok sevmişimdir.kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim.
1
over 1 year ago
Elifimou profile photo
Elifimou
Özellikle modaya ilgisi olan, tasarımcı olmak isteyen, koleksiyon üretmek ya da koleksiyon geliştirmek isteyenler için de çok faydalı olacağını düşündüğüm bir film. Coco'nun benimsediği sade tarzı dönemin çok renkli, abartılı modasına yön vermiş ve dünya çapında büyük bir marka olmuştur. Coco'nun hem işinde hem de aşk hayatında ne kadar güçlü bir tavır sergilediğini, ne kadar hırslı ve idealist bir kadın olduğunu anlatan bir film.
0
almost 2 years ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
bu filmi kesinlikle izlemelisiniz hem de hemen :) insana çok şey katıyor çok güçlü bir kadının hikayesi. Ne yapıyor bu kadın dediğiniz bir anda sizi çok şaşırtıyor.
0
almost 2 years ago

Who liked Coco avant Chanel

Who wishlisted Coco avant Chanel

Shelves that Include Coco avant Chanel

Interesting content shared about Coco avant Chanel

^ Back to Top