Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages (Code Unknown: Incomplete Tales of Several Journeys) (2000) poster

Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages (2000)
(Code Unknown: Incomplete Tales of Several Journeys)

Tags
Drama, Romance, War
Director
Country
France
Runtime
118 minutes
shieldmaiden Bir an bir yerde bir şey olur ve birbirlerinden tamamen bağımsız insanlar kesişirler. Dilenci bir kadın elini uzatır ve o sırada oradan geçen bir genç, onun avucuna bir kağıt parçası bırakır. Bunu gören bir başkası araya girer ve kesişim başlar. Genç bir oyuncu olan Anne, şansını sinemada denemek istemektedir. Sevgilisi George, bir savaş fotoğrafçısıdır ve mesleği gereği sürekli Fransa’nın dışındadır. George’nin erkek kardeşi Jean, babasından sonra ömrünü çiflikte geçirmeyi planlamayan bir tiptir. Amadou, sağır ve dilsiz çocuklara eğitim veren bir enstitüde müzik öğretmenliği yapmaktadır. Babası Afrika kökenli bir taksi şöförüdür. Maria, Romanya’dan gelmiş dilenerek kazandığı parayı ailesine yollamaktadır. Bir gün yakalanır ve sınırdışı edilir fakat sonra yine Fransa’ya doğru bir başka yolculuğa çıkar. Kesişim aslında her yerdedir.

Trailer not available.

deryacengiz profile photo
deryacengiz
Hanekeciğim bu sefer pek de harika olmamış filmin derken sonlara doğru tokat yemişe döndüm. Mükemmel bir son, yine kalp ağrısıyla bitten bir Haneke filmi.
2
1 year ago
uysalherif profile photo
uysalherif
Yapılmış en iyi filmlerdendir. Girişteki plan sekansı unutmamak lazım.
0
1 year ago
eskon profile photo
eskon
belirli bir olayın üzerine gidilmiyor. belli olaylar var sadece yaşamımızda tanık olduğumuz. ancak o kadar etkili çekilmiş ki bu olaylar... ve yönetmen oyunculardan gerçekten çok yüksek performanslar çıkarmış. oyunculukla ilgilenenlere ders niteliğinde.
0
2 years ago

Who liked Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages

Who wishlisted Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages

Shelves that Include Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages

Interesting content shared about Code inconnu: Récit incomplet de divers voyages

^ Back to Top