Comet (2014) poster

Comet (2014)

Director
Country
USA
Runtime
91 minutes
Blacklion Paralel evrende bir ileri bir geri hareket eden Comet, bir tarafta işleri karıştırırken diğer yandan da Kimberly ve Dell çiftine 6 yıllık dillere destan bir ilişki bahşetmiştir. Fakat her güzel giden ilişki gibi bu ilişkide de sorguya, çalkantıya(!) ve tabi tarafların sadakatlerinin sınanmasına ihtiyaç vardır.

aysu profile photo
aysu
Sanırım ya sev ya nefret et filmi, ben sevdim. Bazen öyle benzerdi ki noluyoruz dedim :) İzleyiniz
3
8 months ago
Turuncuklaket profile photo
Turuncuklaket
Sevdim ama neden sevdim bilmiyorum. Filmin havasını sevdim sanırım. İlişkilere dair çok farklı yada çok yerinde tespitler yaptığını söyleyemem ama farklı tarzı ve diyalogları için izlenir.Işıklarına da bayıldım.
0
10 months ago
burcst profile photo
burcst
Diyaloglar çok hoşuma gitti.Justin Long'u çok severim,bu tarz filmler ona çok yakışıyor,zaten filmde de kendisi bir çeşit "diyaloglu erkek":) En sevdiğim şey bu oldu.
1
over 1 year ago
sisyphos77 profile photo
sisyphos77
That's why I hate time, I hate time, I hate time
1
over 1 year ago
hexagon profile photo
hexagon
comet..diyaloglar güzeldi fakat..filmin bazı bölümlerinde farklı olmak için özellikle yazılmış uzuuuun diyaloglar beni rahatsız etti doğrusu..emmy rossum her zaman ki gibi doğaldı..ancak justin long için aynı şeyi söyleyemiyeceğim..izlemek size kalmış..
2
over 1 year ago
nihan.dideden profile photo
nihan.dideden
filmin konusu ve konunun anlatılış tarzı hoşuma gitti.mükemmeldi diyemem ama hoşuma gitti kesinlikle.bence izlenmeli...
5
over 1 year ago
cimcini profile photo
cimcini
Begenileri saglam arkadaslarin etkisiyle izledim.. nedense ben pek begenmedim. İkili iliskiler artik pekte cekmiyor beni sanirim. bilindik duygular, bilindik gercekler sanki degilmis gibi surekli isitilip isitilip karsimiza getirilnce bana zorlama geliyor. Aslinda cok gercekci olmasi belki de siradanlastiriyor. Hepimizin yasadigi iliski baslangiclari, gelismeleri, sonuclari veya sonuclanamayislari...duygular bence temelsiz kalmis. İlk goruste etkilesim yerine yasanmisliklar uzerine, veya duygularin icselligi uzerine gidilse boyle filmler daha basarili olur. sanirim ben ikili iliskiler uzerine yapilmis filmlerle ilgili biraz katiyim. Aslinda bu katiliktan cok daha icsel olana bir yonelim. Biraz yas, biraz deneyimler ve galiba en cokta kendi ic sesini daha cok dinlemekle alakali. Bu arada goruntu yonetneni iyi is cikarmis diyebilrim. Muzikler de fena degil. Onun disinda bence olamamis...
5
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
listelere yaptıgı hızlı giriş ve hakkındaki olumlu yorumdan dolayı izledim :D beklediğim gibi çıkmadı. neyseki bu işler zevk meselesi. siz yine izleyin ama..
2
over 1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
öncelikle, sanırım biraz önce bir filme aşık oldum :P
çok çok beğendiğim, etkilendiğim onlarca film vardır ama bu şekilde hissettiren çok az filmle karşılaştım.
postmodern before sunrise - (500) Days of Summer karışımı bir film olmuş. sadece bu çiftimizin yolculuğu biraz daha farklı.
ilk olarak o aşık olma ve karşı koyamama hissini, sonrasında ise ilişkinin aşamalarını ve kaçınılmaz çöküş anlarını yansıtış halleri çok çok etkileyici ve başarılıydı.
filmin hemen hemen her anı ve her dialoğu etkileyiciydi ama bazı anları gerçekten zirveydi benim açımdan. izlediyseniz bknz:: spoiler :)
5
over 1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
0
over 1 year ago

Who liked Comet

Who wishlisted Comet

Shelves that Include Comet

Interesting content shared about Comet

^ Back to Top