Concussion (2015) poster

Concussion (2015)

Tags
Director
Country
UK
Runtime
123 minutes
ozgualbasan iyi eğitim almış patoloji uzmanı dr. bennet omalu (wıll smıth) başarılı nokta atışlı otopsiler yapmaktadır. Eski bir amerikan futbolu oyuncusu ölümünden sonra otopsi için kendisine denk gelir. Olay bundan sonra kendisi için zor, bol tehditli, yıpratıcı bir süreç haline gelecektir.

mtufan profile photo
mtufan
film hakkında söylenecek en önemli şey;
DOĞRUYU SÖYLE
böyle filmlere karşı aşırı bir sempatim var çünkü ben öyle bir durumda kalsam okadar sakin kalamam diye düşünüyorum ekran başında otururken bile sinir küpü oluyorum. tarihi boyunca birçok insanın bu şekilde ezildiğini cezalandırıldığını bilmekte cabası. galileo'nun bile başına gelmiş. bence her şey doğru olabilir, yeteri kadar dinlersen
1
5 months ago
zeftodeath profile photo
zeftodeath
yok yok, konu güzel işleyiş iyi ama çok sakin film. olacakların hepsi tahmin edilebilen şeyler. sürprizli izlemesi güzel bi film değil. izlemek istiyosanız genel kültür için izleyin. bide mükemmeliyetçiyseniz tabii.
2
10 months ago
ozgualbasan profile photo
ozgualbasan
dün izledik eşimle.. izlenmeli çok iyi.. american futbolu, beyin hasarları, beyin yapısı ve patalojisi, kapitalizm, ticari çıkarların insan hayatından ne kadar önemli olduğu vurgusu vs. filmin sonuna doğru klasik amerikan megalomaniası biraz rahatsız etti ama güzeldi.. eh bide will smith var.. ha bir de gerçek yaşanmış hikaye ..
1
11 months ago

Who liked Concussion

Who wishlisted Concussion

Shelves that Include Concussion

Interesting content shared about Concussion

^ Back to Top