Confessions of a Shopaholic (2009) poster

Confessions of a Shopaholic (2009)

Director
Country
USA
Runtime
104 minutes
KerseL O bir gazeteci. Ücretini hak etmek için yazılarında başkalarına paralarını en iyi şekilde nasıl harcamaları gerektiğini anlatıyor. Boş zamanlarını ise bol bol alışveriş yaparak geçiriyor. Tüm sorunlarını alışveriş terapisiyle çözüyor. Durması gerektiğinde duramıyor. Tasarruf etmeye çalışıyor, bazen de daha fazla para kazanmaya. Ama hiçbiri işe yaramıyor. Maddi durumunu çözmeye/düzeltmeye çalışırken uydurduğu hikayeler, giderek daha karmaşıklaşıyor. Onu rahatlatan tek şey kendine yeni bir şeyler almak –ufak tefek şeyler-... Rebecca bu hayal dünyasından kurtulabilecek mi? Gerçek aşkı bulup kredi kartını tekrar kullanıma açtırabilecek mi?

Selocan profile photo
Selocan
Çoğu kadının kurtulamadığı alışveriş hastalığı sanırım daha eğlenceli anlatılamazdı. Yer yer gülmekten yakalayamadığım sahneler oldu. Çok sevecen, keyifli, kahkahamsı bir film. Hoş bir tat bırakıyor, film bitince hala gülümsüyor oluyorsunuz :)
2
11 months ago
burcst profile photo
burcst
izlediğim en tatlı ve insana en iyi gelen filmlerdendi.Öncelikle daha ilk dakikalarında yüksek temposu ve canlı renkleriyle modunuzu yükseltmeyi başarıyor.Canlı ve güzel müzikler film boyunca tempoyu yüksek tutuyor.Esas meseleye gelicek olursak>>> ahhlışveriş!! :) Onu neden seviyoruz,cevaplar yüzümüze yüzümüze çarpıyor.Filmde en çok dikkatimi çeken şu oldu,sadece alışverişkolik bir kızın alışverişle mücadelesini anlatan basit bi komedi filmi değil, onun bu zayıf yönünün nasıl yaratıcı bi güce dönüştüğünü gösteren,aşklı meşkli bi konu örgüsü de var.Ayrıca belki samanlıkta aranan iğneyi bulmuşum gibi bi tespit olucak ama ben bu filmde ''bir editör nasıl olmalı''nın cevabını gördüm resmen.Hugh Dancy'nin muhteşem İngiliz aksanından ya da karizmasından bahsetmiyorum (onlar ayrı))..Bişeyden bişey çıkaran,çıkardığı şeyi yücelten ve daha iyi olmasını sağlayan işverenden bahsediyorum..Nerden nereye gelmekte son noktadayım,mektubuma burda son verirken, sizlere bir spoiler armağan etmek isterim>>
10
1 year ago
incrediblecolor profile photo
incrediblecolor
Güzel film.
0
over 1 year ago

Who liked Confessions of a Shopaholic

Who wishlisted Confessions of a Shopaholic

Shelves that Include Confessions of a Shopaholic

Interesting content shared about Confessions of a Shopaholic

^ Back to Top