Conspiracy Theory (1997) poster

Conspiracy Theory (1997)

Director
Country
USA
Runtime
135 minutes
KerseL New York'ta taksi şöförlüğü yapan Jerry Fletcher (Mel Gibson) komplo teorilerine çok meraklıdır. Etrafındaki herkesle ülkeyi gerçekten yöneten adamları ve sokaklarda serbest dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getiren Fletcher bir gün, Adalet Bakanlığı avukatı Alice Sutton'un da (Julia Roberts) gerçeklerden haberdar olması gerektiğine karar verir. Avukatın ofisine ziyarete giden Fletcher, kısa sürede oradan kovulur. Ama, çok yakında ikisi beraber hayalarını kurtarmaya çalışacaklardır.

sabriayes profile photo
sabriayes
bu filmde amerikan baskaninin turkiye'de gerceklesecek 7 buyuklugunde bir depremde hayatini kaybedecegi seklinde bir teori vardi. yakin zaman sonra 17 agustos depremi gerceklesti. bunu filmle ilgili ilginc bi bilgi olsun diye yaziyorum, komplo teorilerine inandigimdan diil yoksa.
3
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
MEL GIBSON IN GÜZEL FİLMLERİNDEN Kurgusu hoş olmuş. Kalitesi benzer CIA/ komplo filmlerinden ayrılıyor. Bir gömlek daha iyi. Julia Roberts da bonusu.
0
almost 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
New York'ta taksi şöförlüğü yapan Jerry Fletcher (Mel Gibson) komplo teorilerine çok meraklıdır. Etrafındaki herkesle ülkeyi gerçekten yöneten adamları ve sokaklarda serbest dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getiren Fletcher bir gün, Adalet Bakanlığı avukatı Alice Sutton'un da (Julia Roberts) gerçeklerden haberdar olması gerektiğine karar verir. Avukatın ofisine ziyarete giden Fletcher, kısa sürede oradan kovulur. Ama, çok yakında ikisi beraber hayalarını kurtarmaya çalışacaklardır
0
over 2 years ago

Who liked Conspiracy Theory

Who wishlisted Conspiracy Theory

Shelves that Include Conspiracy Theory

Interesting content shared about Conspiracy Theory

^ Back to Top