Coraline (2009) poster

Coraline (2009)

Director
Country
USA
Runtime
100 minutes
EsraG. Ailesi tarafından ihmal edildiğini düşünen Coraline, yeni taşındıkları evde gizli bir geçit bulur. Geçidin ardında kendi dünyasına benzer bir hayatın sürdüğünü keşfeder. Coraline, ailelerin çocuklarına fazlasıyla düşkün olduğu bu dünyaya, sonsuza dek mutlu yaşama vaadiyle davet edilir. Henry Selick'in yönettiği, Neil Gaiman'ın aynı isimli romanından uyarlanan bir stop motion animasyon.

Brook profile photo
Brook
Her şey dozundaydı. Bir animasyonda bu tür bir etkilenme 2. kez yaşadım diyebilirim. Ama bu daha sempatik bir etkilenme oldu :) Mutlaka izlenmeli. Çok beğendim.
9
7 days ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
çok farklı ve güzel bir animasyon filmi.. ama çocuklara göre değil..
4
2 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Biraz tim Burton filmlerini andırıyor gibi ama o gotik hava yok. Çok işlevsel bir senaryo işlenmiş. Bir animasyona göre çok derin işliyor konuyu
1
6 months ago
KafkaLoz profile photo
KafkaLoz
bu filmde sanki Tim Burton'ın parmağı var gibi. gibi gibi gibi.... ve o derece bir tat bırakıyor insanda, hala gerginim. :)
2
7 months ago
neway profile photo
neway
renklerle çok güzel oynamışlar, tatlı animasyon filmleri düşünerek izlemeye başlamamak lazım.
5
12 months ago
Sapphira profile photo
Sapphira
eğlenceli görüntülerinin içine aşırı bi boğuculuk sıkışmış. verdiği mesajları boş olmasaymış bomboş bi animasyon olmayabilirmiş
0
over 1 year ago
Aunveren profile photo
Aunveren
Vauvvv harikaydı!! İlk defa böyle korkutucu bir animasyon filmi izledim. Kesikle küçük çocuklar için değil. Öyle gerilim sahneleri var ki bir çok normal korku gerilim filmleri, yanında fasa fiso kalır. Her bir saniyesi dolu dolu geçen, hop oturtup hop kaldıran manyak bir film. "There are some doors that should never be opened"
1
2 years ago

Who liked Coraline

Who wishlisted Coraline

Shelves that Include Coraline

Interesting content shared about Coraline

^ Back to Top