Cyberbully (2015) poster

Cyberbully (2015)

Director
Country
UK
Runtime
62 minutes
hezarfen İngiliz genç bir kız, bir hacker tarafından tehdit edilerek zorla verilen emirleri yapmaya zorlamaktadır. Hackerın elinde genç kızın özel resimleri vardır ve istenileni yapmazsa resimleri herkesin görebileceği şekilde internete sızdıracaktır

Philosophy profile photo
Philosophy
Kısacık bir süre içerisinde tek bir mekanda; intenetin, teknolojinin bilinçsizce kullanımı insanları nasıl da değiştirdiği ve düşüncesizleştirdiğini anlatan çok başarılı bir film olmuş.
Not: Bilgisayar kamerasına yarabandı, sticker v.s yapıştırmayı düşünebilirsiniz.
3
7 months ago
MeKa profile photo
MeKa
Baştan sona güzel mesajlar içeren başarılı bir film, kesinlikle pişman olmazsınız. İnterneti bilinçsizce kullanan herkese -özellikle de yeni yetişen gençlere- tavsiye etmek gerek.
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bu kadar sürede gayet güzel bir konu çok başarılı anlatılmış Bunu beğenenlere ve korku filmleri sevenlere bir de Unfriended var onu öneririm.
0
1 year ago
Holly profile photo
Holly
İzlediğim için pişman olmadigim filmler arasına girdi.
0
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Teknoloji caginin vazgecilmezi haline gelen ve insanlari kendine esir eden internetin ne denli tehlikeli olabilecegini gozler onune seren guzel bir film. Ozellikle ergenler icin ibretlik bir film olmus.
2
over 1 year ago
hezarfen profile photo
hezarfen
1 saatlik gerilim süperdi başrolde biricik arya starkımız var zaten bilgisayarından gördüğümüz arkadaşı dışında filmde başka oynayan da yok filmin sonunu birçok kişi beğenemese bile ben çok beğendim izlenmesi gerekli hatta zorunlu filmlerden derim
1
over 1 year ago

Who liked Cyberbully

Who wishlisted Cyberbully

Shelves that Include Cyberbully

Interesting content shared about Cyberbully

^ Back to Top