Daredevil (2003) poster

Daredevil (2003)

Country
USA
Runtime
103 minutes
Ricky.McFloyd Matt Murdock günlük hayatta başarılı bir avukat olarak kanunları uygulamaktadır. Geceleri ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline almakta ve kötülere karşı savaşmaktadır. Çocukluğunda kimyasal maddelere maruz kaldığı için görme duyusunu yitirmiş, ama diğer duyuları inanılmaz bir gelişme kaydetmiştir. Şehrin en büyük çetesinin lideri olan Kingpin, önünde en büyük engel olarak gördüğü Daredevil'i ortadan kaldırmak için bıçak kullanmadaki ustalığı ile bilinen Bullseye'ı devreye sokar. Bu arada yine Kingpin'in hedeflerinden biri olan atletik Elektra ile Daredevil'ın yolları kesişir.

Sezgii profile photo
Sezgii
Oyuncu kadrosu çok sağlam olmasına rağmen orta halli bir film. Müzikler güzeldi. Konusu da güzel aslında ama daha iyi bir intikam şekli olmalıydı diye düşündürmedi değil.
1
4 months ago
Brook profile photo
Brook
"Fantastik kısımları biraz abartılı gibi dursa da Marvel sonuçta ne kadar kötü olabilir ki!" dediğim bir filmdi.Ben sevdim şahsen. Çok daha kötü başka filmler izlemişliğim oldu bu tarzda tabi onların hiç biri bir Marvel değildi. Ana karakter genel olarak gayet iyi kurgulanmış ve oyuncu da çok başarılı bir şekilde sergilemiş karakterin gerekliliklerini. İzleyin bence. Muhteşem olduğunu söyleyemem elbet ama güzeldi.
2
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzeldiğim Marvel filmleri içerisinde en kötüsydü ama her ne kadar kötü olsa da sonuçta Marvel filmi hiçbir zaman beğenilmeyecek kadar kötü olmaz en azından ken di adıma. Filmin en güzel yönü şüphesiz müzikleriydi. Oyuncu kadrosu her ne kadar iyi olsa da ben oyuncu tercihlerinin genel olarak yanlış olduğunu düşünüyorum. En iyi tercih bence Jon Favreu' ydu. Dövüş sahneleri her nekadar abartılı olsa da güzeldi. Dizisiyle karşılaştırma ihtiyacı duymuyorum çünkü ikisi bence çok ayrı şartlar barındırıyorlar. Ayrıca Stan Lee amcamız bu filmde de görünmeden edememiş :D
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Film için yorumun özeti en güzel sanırım iyi oyuncuların olduğu vasat bir süper kahraman filmi olur.İsimler gerçekten iyi fakat Garner'ı bu rolde başarılı bulmadım normalde sevsem de. Onun yanında çoğu sahne fazla abartılı uçmalar kaçmalar ip kullanıldığı çok bariz olan basitçe kullanılmış sahneler. Filmin isimler dışında artı öbür yanı Evanescence şarkılarıydı diyebilirim. Beni lise yıllarına götürdü bir anda uzun zamandır dinlememiştim :) Evanescence ve isimler olmasa muhtemelen kara listemde olucak bir filmdi bunlarla birlikte ise vasat bir film.
0
over 1 year ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Bu film sayesinde Evanescence ile tanışmıştım ki 11 sene olmasına rağmen halen dinlerim o 2 efsane şarkıyı "Bring me to life" ve "My Immortal"
1
over 2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
film siradan super delikanli olayi...
filmin disinda kisisel zevklerinden dolayi mark steven johnson'a saygi duydum...
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Matt Murdock günlük hayatta başarılı bir avukat olarak kanunları uygulamaktadır. Geceleri ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline almakta ve kötülere karşı savaşmaktadır. Çocukluğunda kimyasal maddelere maruz kaldığı için görme duyusunu yitirmiş, ama diğer duyuları inanılmaz bir gelişme kaydetmiştir. Şehrin en büyük çetesinin lideri olan Kingpin, önünde en büyük engel olarak gördüğü Daredevil'i ortadan kaldırmak için bıçak kullanmadaki ustalığı ile bilinen Bullseye'ı devreye sokar. Bu arada yine Kingpin'in hedeflerinden biri olan atletik Elektra ile Daredevil'ın yolları kesişir.
0
over 2 years ago

Who liked Daredevil

Who wishlisted Daredevil

Shelves that Include Daredevil

Interesting content shared about Daredevil

^ Back to Top