Dark Places (2015) poster

Dark Places (2015)

Tags
Country
France
Runtime
113 minutes
gkhn. Libby Day'in ailesinin Kansas şehrindeki bir çiftlikte vahşi ve acımasız bir şekilde katledilmesiyle başlıyor. Yalnızca beş yaşında olan Libby, Ocak ayının ölümcül kar fırtınasının ortasında, bir şekilde buradan kaçıp kurtulmayı başarır. Ancak bu bir kurtuluş değildir. Zira yolda çeşitli hazin olaylar ve talihsizlikler bir türlü hayatından silinmez. En sonunda medyanın baskısından kurtulamayarak ailesinin ölümüne dair talihsiz bir beyanatta bulunmak zorunda kalır. Aradan 25 yıl geçer ve bu süreçte her günü talihsiz geçmişini unutmaya çalışarak geçer. Ta ki Kill Club isimli, gizemli suç olaylarını araştıran gizli bir topluluğu keşfene dek... Şimdi geçmiş anıları tekrar canlandırmanın ve ailesinin başına gelen katliamı çözmenin zamanı gelmiştir.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Dokunaklı ve sürükleyici bir filmdi. Ben aldığı genel kötü eleştirilere katılmıyorum oldukça başarılı buldum. Sanırım Gillian Flynn' in bir romanından uyarlanması beklentilerin çok yüksek tutulmasına neden oldu. Ama çok fazla bir şey beklemezseniz güzel bir film izlersiniz. Ayrıca Corey Stoll' u sık sık görmeye başladım. Oyunbculuk kariyerine emin adımlarla devam ediyor.
4
over 1 year ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Annelik en zor şey. Hele ki tek başınıza dört çocuğa bakmakla yükümlüyseniz. Gone Girl'ün yazarının elinden çıkmış başka bir aile dramı.. İzlerken aklınızdan fikirler üretmenize ve düşünceler geçmesine olanak sağlayacak kadar ağır bir seyri var. Gone Girl gibi şişirilmiş bir tanıtım yapılmadı bu film için. Kitabını okumadım ancak kitaptan uyarlamanın zorlukları olduğu aşikar. Mükemmel diyemem ancak izlenebilir bir yapım.
1
over 1 year ago

Who liked Dark Places

Who wishlisted Dark Places

Shelves that Include Dark Places

Interesting content shared about Dark Places

^ Back to Top