De grønne slagtere (The Green Butchers) (2003) poster

De grønne slagtere (2003)
(The Green Butchers)

Country
Denmark
Runtime
100 minutes
Ricky.McFloyd Muhteşem ikilimiz varlarını yoklarını birleştirip kendi kasap dükkanlarını açarlar. Gerçi açılış günü pek parlak geçmez ama umutlarını kaybetmezler. İlk günün gecesinde etleri sakladıkları buzluğun elektrik işlerini yapan adamı dolabın içinde unuturlar. Svend ertesi gün dükkana geldiğinde adamın cesedi ile karşılaşır. Eski patronunun ziyareti ile iyice panikleyen Svend, eski patronunun düzenleyeceği parti için sipariş ettiği etlerin arasına elektrikçinin bir bacağından parçalar ekler. O parti sonrası ikilimizin ünü bütün kasabaya yayılır. Ama elektrikçinin vücudu birinci günden tükenmiştir. Yeni siparişler için yeni bir kaynak gerekmektedir.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İskandinav sinemasından yine enteresan konulu bir kara mizah :) Muhteşem bir film gerçekten. Finali ise harikaydı. Mads Mikkelsen yolu Amerika'ya düşmeden önce de nasıl kaliteli bir oyuncu olduğunu tekrar göstermiş. 9/10
2
9 months ago
mezemorta profile photo
mezemorta
Çok iyi bir film . Bu filme ne kadar hayran olsam da , gördüğüm en kötü afişlerden birine sahip .Film kendini izlettirmemek için elinden geleni yapıyor . Görünüşe aldanmamakta fayda var .
2
2 years ago
omurr profile photo
omurr
ilginç ve psikopat bir senaryo ama güzel bir film .
2
over 2 years ago

Who liked De grønne slagtere

Who wishlisted De grønne slagtere

Shelves that Include De grønne slagtere

Interesting content shared about De grønne slagtere

^ Back to Top