Dead Man Down (2013) poster

Dead Man Down (2013)

Country
USA
Runtime
118 minutes
gkhn. Victor patronu yüzünden ölen karısı ve kızının intikamını almaya çalışıyor. Patronu gizemli bir katil tarafından tehdit edilince, Victor da detektifliğe soyunuyor. Bu sırada eski kurbanlardan biri olan Beatrice (Noomi Rapace) ise Victor'u baştan çıkarmaya ve ona şantaj yapmaya çalışıyor. Beatrice ile Victor'ın aralarındaki kimya onları şiddetli sonuçlara yol açan öç almaya sürüklüyor. İntikam ateşiyle yanan iki insan arasındaki ilişkinin etkileyici resmini çizen bu aksiyon-gerilim filminin yapımcılığını ise Neal Moritz (The Fast and the Furious serisi, I Am Legend) ve Joel Wyman (Fringe, Keen Eddie) üstleniyor.

ozkankilic profile photo
ozkankilic
zaman kaybı
0
1 year ago
yabann profile photo
yabann
Aksiyon filmlerden hoşlanan arkadaşların kaçırmaması gereken , güzel bir film. Colin Farrell bu tarz filmlerde oldukça iyi performans sergiliyor .
0
2 years ago
mehmetkayagil profile photo
mehmetkayagil
farklı tarzda aksiyon,gizem barındıran kendi alanında saçma senaryolara göre en iyilerinden ...
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Victor (Colin Farrell) patronu yüzünden ölen karısı ve kızının intikamını almaya çalışan, New York’un yeraltı suç örgütü liderinin sağ kolu olan cesur bir infazcıdır. Patronu gizemli bir katil tarafından tehdit edilince, Victor da detektifliğe soyunur. Bu sırada eski kurbanlardan biri olan Beatrice (Noomi Rapace) ise Victor’u baştan çıkarmaya ve ona şantaj yapmaya çalışır. Beatrice ile Victor’ın aralarındaki kimya onları şiddetli sonuçlara yol açan öç almaya sürükler.
0
over 2 years ago

Who liked Dead Man Down

Who wishlisted Dead Man Down

Shelves that Include Dead Man Down

Interesting content shared about Dead Man Down

^ Back to Top