Dead Man's Shoes (2004) poster

Dead Man's Shoes (2004)

Director
Country
UK
Runtime
90 minutes
TabuttaRovasata Bir intikam öyküsüdür Dead Man's Shoes... Zeka özürlü erkek kardeşine yapılmış haince bir saldırının öcünü almak üzere kasabaya dönen ağabey, bu olayın suçlularının peşindedir...

eminuk profile photo
eminuk
Aslında müziklerini ve o kasvetli havayı sevdim ama çok fazla soru işareti bırakıyor kafada. Sadece intikam kısmına odaklanıldığından intikam sebebi ne kadar geçerli olsa da sönük kalmış. Çok etkilenmesem de sevdim diyebilirim.Ayrıca filmde 116 kere "fuck" kelimesi kullanılmış.
0
4 days ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
çok duru bir şekilde anlatılmış, saf ve iyi bir intikam filmi.
0
almost 2 years ago
Agent47 profile photo
Agent47
sıkı bir intikam filmi. son 15 dakikaya girildiğinde çok önemli bir olay ile beyinden vurulmuşa dönüyoruz. o zamana kadar yer yer sıkabilir ama o kırılma noktasına kadar sabredilmelidir. çok harika bir film diyemem ama güzel bir film. kesinlikle kötü değil.
0
2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
her seferinde sifirdan baslarcasina küçük hatirlatmalarla, toplumsal etoburlugun insanin dogasina en yakin baskalasima izin vermeyisini sert bir dille elestiriyor. kanadiginda yara olmaktan cikan, dogustan gelen 'ben de boyleyim iste' ozgurlugunu hadim edenlerin ayaklarini koparan bir basyapit. kesinlikle bir yara dokusu bu film. will oldham ve bill callahan'in müzikleriyle iyice kanattiklari bir yara.
2
2 years ago

Who liked Dead Man's Shoes

Who wishlisted Dead Man's Shoes

Shelves that Include Dead Man's Shoes

Interesting content shared about Dead Man's Shoes

^ Back to Top