Death Proof (2007) poster

Death Proof (2007)

Country
USA
Runtime
113 minutes
Arcadia Austin’in en ünlü DJ’I olan, Jungle Julia (Sydney Tamiia Poitier) en yakın arkadaşları Shanna ve Arlene’le (Jordan Ladd and Vanessa Ferlito) eğlenmektedir. Sabaha kadar eğlenen üçlü bir şeyin farkında değildirler. Yaptıkları her şeyi izleyen biri vardır, Stuntman Mike (Kurt Russell), yüzünde derin bir yarası ve korkutucu bir arabası olan eski bir dublördür. Günlerdir kızları izleyen Mike, gecenin bitiminde, sabaha karşı yola koyulan kızların peşinden gider. Filmde Rosario Dawson, Tracie Thoms, Mary Elizabeth Winstead, Zoë Bell, Rose McGowan, Omar Doom ve Eli Roth da rol alıyor.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk izlediğimde de aşırı fazla diyaloglar yüzünden sıkılmıştım. Filmdeki en güzel şey şimdiye kadar gördüğüm en iyi kaza sahnesiydi. Onun dışında sıkıyor insanı izlerken.
0
5 months ago
Berkantk profile photo
Berkantk
Şüphesiz Tarantino'nun tek kötü filmi. Yine kendi imzasını taşıyor, direk tarantino filmi olduğunu anlıyorsunuz fakat gerçekten çok boş bir filmdi. Kara listeye almamamdaki tek gaye Tarantino'nun oluşu.
0
6 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Film hakkında hiç bir bilgim olmadan direk izlesem tarantino yapımı olduğunu hemen anlardım. Adam resmen her sahnede kendi imzasını atmış
0
9 months ago
blackclaw profile photo
blackclaw
İlk yarısı fena değildi kanlı sahneler vs Tarantino tarzıydı ama ikinci yarı çok boştu. Kesinlikle Tarantino'nun en kötü filmi. Beğenenler de sırf Tarantino yaptı diye beğenmiş. Eğer siz de Tarantino'yu Pulp Fiction'la Reservoir Dogs'la sevdiyseniz bunu seveceğinizi hiç sanmıyorum.
1
10 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Amaçsız ama bir o kadar da eğlenceli bir Tarantino filmi. Son 20 dakika bir harikaydı. Hiç böyle bir film beklemiyordum. Çok sevdim filmi belki Tarantino' nun en iyilerinden değil ama şüphesiz çok iyiydi :)))
0
over 1 year ago
berrn profile photo
berrn
bu filmi seviyorum, bu adamı seviyorum! hele o son 30 dakika..
1
over 1 year ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
yanlış kızlara bulaşan psikopatın dramı :))) tarantino'dan guzel bir film. Girl power!!
0
2 years ago

Who liked Death Proof

Who wishlisted Death Proof

Shelves that Include Death Proof

Interesting content shared about Death Proof

^ Back to Top