Dedemin Fisi (2016) poster

Dedemin Fisi (2016)

Director
Country
Turkey
SuAgaoglu Çirci ailesinin reisi Salih Bey’in beyin ölümü gerçekleşmiştir, ancak yaşam destek ünitesine bağlı şekilde hayatta tutulmaktadır. Ancak fişin çekilmesi gerçekleşmeden önce miras peşindeki çocuklar ve torunlar ölüm döşeğindeki adamın başına üşüşecektir.

Rumm profile photo
Rumm
cipsleri mısırları alıp ailecek izlenebilecek türden keyifli bir film
0
3 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok üst düzey olmasa da keyifli film. Ben gayet keyifle izledim. Özellikle ekibi sevenler için daha eğlenceli olacaktır sanırım.
3
5 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Güldürmeye çalışıp güldürememek gibi bir sorunları var bu ekibin. Hepsi ayrı ayrı çok yetenekli olmalarına rağmen bekleneni vermiyor film. Bir tek Malatya ağızlarını sevdim, oturmuş çünkü. Güzeldi.
2
6 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Bu filmi yabancı sinema filmlerini göz ardı ederek Türk sineması içerisinde yorumlamak gerekiyor bence. Kardeşim benim vb her sene çıkan Türk filmlerine göre bakarsak gayet iyiydi, ilk yarısı sıkıcıydı ve olmamış espriler çoktu aslında, ama ikinci yarıda biraz toparlamışlar. Çok mu iyi? hayır. Çok mu komik? hayır. Ama yine de keyif alırsınız, oyuncuların 'güldür güldür' ekibi olması filmden beklentiyi çok artırmış olsa gerek ki çoğu kişi aradığını bulamamış, ama aslında tv şovunda ne denli başarılı oldularsa filmden beklentiyi o derece yükseltmişler ki bu onlara dezavantaj bir etki olarak dönmüş. Farklı bir şey yok, klasik Türk sineması, şaşırtmaz, ağlatmaz, biraz güldürür, keyifli vakit geçirtir. 6/10
0
8 months ago
haktant profile photo
haktant
Kesinlikle zaman kaybı olarak değerlendiriyorum. Sinemada izledim, filmin size katabileceği hiçbir şey bulunmamaktadır. Şiddetle kaçınmanızı tavsiye ederim. Beğeni puanı 1/10.
0
9 months ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
Çok gülme garantisi ile lanse edilen showlarıyla bunu kanıtlayan ekip lakin film durağan ilk yarısı kötü ikinci yarıda biraz toparlamışlar..Yüksek beklenti içine girmeden izlenebilir 10/5.5
0
9 months ago

Who liked Dedemin Fisi

Who wishlisted Dedemin Fisi

Shelves that Include Dedemin Fisi

Interesting content shared about Dedemin Fisi

^ Back to Top