Defiance (2008) poster

Defiance (2008)

Director
Country
USA
Runtime
137 minutes
cinemarty Üç Yahudi kardeş, Nazi işgali altındaki Polonya’dan hayatta kalabilmek için kaçmaya karar verirler. Yeni evleri başlangıçta uçsuz bucaksız bir orman olur ve buradaki Ruslarla birlikte kendilerine yeni yaşam alanları yaratırlar.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Vasat bir filmdi diyebilirim. Belki beklentim yüksekti çünkü tür bölümünde dram ve tarihi yazısını görünce beklentim artar hep puanı da gayet iyiydi. Fakat bazı bölümlerde oldukça sıkıldım. Aksiyon bekledim ki türlerde o da mevcut fakat o da pek gelmedi son bölümlere kadar. Yarım saat daha kısa olsa eminim daha hoş bir film olurdu. 2. Dünya Savaşı meraklıları için bir seçenek olabilir fakat aynı dönemin çok daha başarılı filmleri olduğunu düşünüyorum. İzlenebilir bir film diyorum özetle vasat. 5,5/10
0
over 1 year ago
mesuttay profile photo
mesuttay
Tavsiye Ederim...
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Üç yahudi kardeş, Nazilerin kontrolü altındaki Polonya'dan kaçıp Beyaz Rusya civarında bir yerde Nazilere karşı savaşan Rus direnişçilerine katılıp, ormanın içinde bir köy inşa ederler. Bu sayede hem kendilerini hem de 1200 yahudinin hayatını kurtarırlar. Alexa Davalos a dikkat.
0
over 2 years ago

Who liked Defiance

Who wishlisted Defiance

Shelves that Include Defiance

Interesting content shared about Defiance

^ Back to Top