Definitely, Maybe (2008) poster

Definitely, Maybe (2008)

Director
Country
UK
Runtime
112 minutes
yabann Ryan Reynolds, otuzlu yaşlarda Manhattın'lı, eşinden boşanma arifesinde, birlikte yaşadağı on yaşındaki kızı Maya'nın (Abigail Breslin), evliliğinden önceki yaşamanı merak etmesi üzerine sorduğu sorularla, başından geçen üç nefis aşk hikayesini anlattığı Will Hayes karakterini canlandırıyor. Maya (Abigail Breslin), annesi ile babasının nasıl tanıştıklarının hikayesini merak etmektedir. Will kızına, gerçek isimlerinin değiştirerek yaşadığı üç büyük aşkın hikayesini anlatır. Ve sonunda kızından hangisinin annesi olabileceğini tahmin etmesini ister. Annesi, Will'in kolejdeki sevgilisi, güvenilir kapı komşusu Emily (Elizabeth Banks) mi? Uzun süre en iyi arkadaşı, sırdaşı ve dostu olan politikadan hiç hazzetmeyen April (Isla Fisher) mı? Yoksa, hırslı gazeteci Summer (Rachel Weisz) mı? Belki Maya, babasının romantik bulmacasının parçalarını bir araya getirip aşkın büyüsü anlar? Belki Will'de kızı sayesinde, geri dönüş için kesinlikle çok geç olmadığı anlar ve belki de bu hikaye mutlu bir sonla biter...

mels profile photo
mels
Hiç sıkmadan ilerleyen, laf kalabalıklarına yer vermeyen çok hoş bir romantik komedi filmi. Maya'yla beraber ben de teoriler ürettim. :D Eh, biraz tutturdum gibi ama sonuç yine de şaşırttı. Ayrıca Ryan'ın oyunculuğunu da çok beğendim. Güzel vakit geçirmenizi sağlayacak türden, tavsiye edilir.
3
8 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Romantik komedi türüne göre biraz uzun sürse de güzel film ve klişe bir konusu yok kendine özgü olmuş, güzel olmuş, komedi çok yok ama bolca romantizm var
3
8 months ago
burakkursun profile photo
burakkursun
Hani izledikten sonra, Lan neden daha önce izlemedim ve keşke izlememiş olsaydım bidaha izlerdim diyeceğiniz filmlerden.Sonunda gözyaşı yerine yüzümüzde tebessüm bıraktıracak filmlerden.Tek kelime süper.
0
1 year ago
Poker profile photo
Poker
Beklentilerimin üstünde bir filmdi. Hızlı ilerleyen hoş bir film. Ryan Reynold'un oyunculuğunu sevdim. Puanım 10/7.
0
over 1 year ago
Dragovich32 profile photo
Dragovich32
İzlerken küçük kız gibi bende tahmin etme oyununa girip bütün hepsinde ters köşe olduğum film. Hikayesi güzel ama bazı yerlerde sıkıldığım da olmadığı değil. Beklentiyi düşük tutun keyif alırsınız.
1
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
bilin bakalım sevdiği kız kim :) romantik komedi seyretmek isteyenler izlemediyse hemen izleyebilirler :)
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
izlediğim ve keyif aldığım bir romantik komedi :) Etiketlerde yazdığı gibi sevgili ile izlenir (Sevgililer gününde vizyona girmiş filmlerden ) .. izlemeyen arkadaşlar kaçırmadan izlesin .
1
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
beklediğimden daha eğlenceli ve daha anlamlı bir film çoğu romantik-komedi filminden çok daha güzel tavsiye ederim .
1
over 2 years ago

Who liked Definitely, Maybe

Who wishlisted Definitely, Maybe

Shelves that Include Definitely, Maybe

Interesting content shared about Definitely, Maybe

^ Back to Top