Deja Vu (2006) poster

Deja Vu (2006)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
126 minutes
gkhn. ew Orleans'taki bir feribota konulan bombayla meydana gelen büyük patlamanın ardından kanıt toplaması için çağrılan Carlin, insanların beyninin içindeki "deja vu"ların herşeyden daha güçlü olduğunu keşfeder. Bu da, yüzlerce masum insanın hayatını kurtarmak için beyninin en derin dönemeçlerinde bir yolculuğa çıkmasına yol açar. Carlin'in yaptığı soruşturma derinleştikçe sadece zaman ve uzay kavramları boyunca gelişen bir araştırmaya dönüşmekle kalmaz. Soruşturma esnasında Carlin'in, feribot patlaması kurbanları arasındaki bir kadınla duygusal bağlantısının olduğunu keşfetmesiyle tersine işleyen bir aşk hikayesi de ortaya çıkar. Üstelik yüzlerce insanın geleceğini mahvedebilecek bu büyük felaketi durduracak anahtar bu kadının geçmişinde bulunmaktadır. Sözcüklerin yeterli olmadığı tam güven gerektiren çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Carlin’in herşeyi değiştirmek için tek bir şansı vardır.

mels profile photo
mels
Çok iyi bir filmdi. Bittiğinde insanın aklında soru işaretleri uçuşmuyor. Ancak fazla sürprizli değil. Bir iki yer dışında hepsi tahmin edilebilir sahnelerdi. Tavsiye edilir. :)
3
11 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Kurgu, oyunculuk vb hepsi tam ayarında ,tempo hiç düşmüyor,merak hep önplanda ,ne olacak şimdi deyip duruyoruz,şaşırtıcı işte bir aksiyon-bilimkurguda olması gereken bütün öğeler var.Tekrar tekrar izlenir
0
1 year ago
EchoBravo profile photo
EchoBravo
izlerken yerimde duramadım resmen. inanılmaz bir film. kesinlikle izlenmeli. beynim uçtu valla.
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ANLATILMAK İSTENEN TAM ANLATILAMAMIŞ Yer yer karışık gittiği gibi öyle finalde de tam net bir izahat yok. Denzel Washington hatırına belki...
0
over 1 year ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
inanılmaz güzeldi izlerken büyük keyif aldım Denzel Washington un olması da cabasıı.
0
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
denzel washington ve böyle tatlı bir film izlenmezmi ya.
0
over 1 year ago
seymaer profile photo
seymaer
Aksiyon filmi diye ben buna derim kalbim çarparak izledim
0
2 years ago
Stallerjd profile photo
Stallerjd
Film boyunca heyecan duygusu sizi hiç bırakmıyor, aralarda kafanızın karıştığı oluyorsa da anında yakalıyorsunuz konuyu, gerçekten çok sürükleyici bi filmdi neden daha önce izlememişim dedirtti bana.Konusu da ayrıca ilgimi çeken paralel evrenlerle ilgili olduğu için ayrı bir zevkle izledim herkese tavsiye ederim :)
0
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
mükemmel bir denzel washington klasiği
0
2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
izlerken bir an bile sıkılmadım gerçekten çok başarılı bir kurguydu.
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
New Orleans’taki bir feribota konulan bombayla meydana gelen büyük patlamanın ardından kanıt toplaması için çağrılan Carlin, insanların beyninin içindeki “deja vu”ların herşeyden daha güçlü olduğunu keşfeder. Bu da, yüzlerce masum insanın hayatını kurtarmak için beyninin en derin dönemeçlerinde bir yolculuğa çıkmasına yol açar.
0
over 2 years ago
kor.baykus profile photo
kor.baykus
Cok iyi
0
over 2 years ago
starch profile photo
starch
Harikaydı... Hiç bitmesin istedim. :)
0
almost 3 years ago

Who liked Deja Vu

Who wishlisted Deja Vu

Shelves that Include Deja Vu

Interesting content shared about Deja Vu

^ Back to Top