Deliha (2014) poster

Deliha (2014)

Tags
Director
Country
Turkey
Runtime
107 minutes
gkhn. Deliha, hikayesinin merkezine saf, temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan Zeliha'yı alıyor. Zeliha, arkadaşlarıyla bir gün fal baktırmaya gidiyor ve hayatının aşkını çok yakında bulacağını duyunca hayatı tamamen bunun üzerine kurulu hale geliyor. Aynı gün mahallede bir fotoğrafçı dükkanı açılıyor. Oldukça yakışıklı olan Şirinceli Cemil ve kardeşi Cemal de dükkanın sahipleri.10 saniyede merdivenleri inerse hayatının aşkını bulabileceğine inanan ve mahallelinin diline "Deliha" diye düşen genç kadın, dükkana adeta dalıyor ve işler komik bir şekilde karışmaya başlıyor.

alicancam profile photo
alicancam
Gülmedim de tiplemeler iyiydi ya. İzlettiriyo kendisini.
0
2 months ago
yakup11 profile photo
yakup11
Fena değil rezalet diye arkadaşlara katılmıyorum birazcık olsa da güldür bu bile yeter ..
1
10 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Ya böyle bir kadın karakter ne bileyim bana aşırı itici ve yapmacık geldi. Hani erkeksi olunur da bu kadar olmaz yani. Onun dışında idare eder :/
0
11 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
öncelikle yapmayın arkadaşlar ya hiç bir film Recep İvedik kadar kirletemez türk sinemasını .. Filme gelirsek bence çok boş zamanlarda izlenebilecek , türk insanından kesitler barındıran bir film , ama gerek oyunculukların wasatlığıyla gerek senaryonun basitliğiyle kötü eleştirilere de çok açık bir yapım . olmuş mu olmamış .. ama yinede o kadar çok kötü sözde komedi filmi yapılıyor ki ülkemizde bu onların bir tık üstünde ..
1
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok üst düzey bir film değildi ama öyle yorumlardaki kadar hayatımın en kötü filmiydi rezaletti denecek kadar da bir film değildi bence. Vaktiniz boşsa izlenebilir seviyede bir türk komedisi.
2
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
kötü film hiç vakit kaybetmeyin bu filmle .. yeni moda recep ivedik gidi karakterler herhalde .
1
over 1 year ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
REZALETTT
0
over 1 year ago
gkhn. profile photo
gkhn.
Sadece 2o dakika dayanabildim, o da belki bi gelişme olur diye.. Yoksa daha ilk sahneden kapatılacak bir film. Recep İvedik'in kadın versiyonu, çakması vs. deniyor ama İvedik bunun yanında oscarlık film olur. Haraketler,mimikler vb. o kadar yapmacıkki.. Zaman kaybı tamamen.
1
over 1 year ago
ironman profile photo
ironman
40 dk dayanabildiğim ancak, izlemeyin izlettirmeyin.
1
over 1 year ago
serpilozdemir profile photo
serpilozdemir
kafa dengi insanlarla izlenebilecek eğlenceli bi film olmuş türk insanını yansıtmış ara ara acıklı bir kaç sahneside var tabi ben çok güldüm erkeksı tavırlarına :) begenmeyen arkadaslar neyın kafasında anlamadım recep ivediklede hiç alakası yok..
1
almost 2 years ago
okandemirel profile photo
okandemirel
Zamanınız paranız hatta boş vaktiniz bile kıymetliyse gitmeyin arkadaşlar. Benim gibi Recep İvedikten nefret eden biriyseniz Şahan'a yaptığı iş için saygı duyabilirsiniz o kadar. Tam bir İvedik çakması
1
almost 2 years ago
petito profile photo
petito
başarılı değil, zamanınız değerli değilse izleyebilirsiniz , espiriler ve oyunculuklar yarım sanki
0
almost 2 years ago
shaman7 profile photo
shaman7
Sinemada ikinci yarıya girmeye bile gerek duymadığım hayatımda izlediğim en kötü filmlerden biri (ilk üçe kesin girer). Şöyle özetlenebilir, Recep İvediğin dişi versiyonunu yapmaya çalışmışlar ama çin malı Recep İvedik ortaya çıkmış. Yani Recep ivediğe rahmet okutuyor resmen...
0
almost 2 years ago

Who liked Deliha

Who wishlisted Deliha

Shelves that Include Deliha

Interesting content shared about Deliha

^ Back to Top