Delivery Man (2013) poster

Delivery Man (2013)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
105 minutes
Ricky.McFloyd Yirmi yıl önce sperm bankasına spermlerini bağışlamış olan David Wozniak, geçen bunca yılın ardından ilginç bir durumla karşılaşır. O dönemde yaptığı bağışlar aracılığıyla farklı yerlerde 533 adet çocuğun babası olmuştur. Bir çeteye borçlandığı için başı belada olan ve hamile olan kız arkadaşı tarafından terk edilen David'in hayatı, bu gerçeği öğrenmesiyle birlikte tam anlamıyla altüst olur. Babası olduğu çocukların 142'si gerçek babalarını bulabilmek için dava açtıklarında ise tam anlamıyla bir kaosa sürüklenir. David, kimliğini açıklayıp açıklamama noktasında karar almaya çalışırken hem kendisini hem de babalık kavramını sorgulayacağı manevi bir yolculuğa çıkar. Filmin senaryo ve yönetmen koltuğu, 2011 yılında yapımını gerçekleştirdiği Starbuck filmiyle dikkat çeken Ken Scott'a ait.

otekiben profile photo
otekiben
ilginç bir fikirden eğlenceli bir geyik çıkarmışlar, sevdim.
3
1 month ago
digigirl profile photo
digigirl
Kesinlikle cok keyifli, sicak bir film.Vince'e zaten bayilirim.Tavsiye edilir.

2
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
çok tatlı şirin bir filmdi çok beğendim özeleştiri yapması düşünmesi verdiği kararlar etkiledi beni, sevgi doluydu o kucaklaşma müthişti biraz ağladım ben duygusala bağladım yine siz izleyin bu filmi derim :))
4
1 year ago
burcst profile photo
burcst
Tatlı bir filmdi, böyle bir konuyu çok insancıl bir dille ele almış, sevgi aşılayan filmlerden ama izlerken insanın kafasından bir sürü altyazı geçiyor.. Bu tarz bir bankacılığın ne kadar etik ve insani olduğuyla ilgili.. Gerçekte 535 çocuk bu kadar sevgi dolu olmayabilirdi de.. İzlemeye değer
4
1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
özellikle konusunu çok beğendim filmin , çok farklı bir konusu wardı eğlenceliydi anlamlıydı beğendim tavsiye ederim :)
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Eğlenceli ve hoş bir komedi filmi. Bu tarz filmleri her zaman aralara serpiştirirm :D Komediseverlere de tavsiye ederim.
1
over 2 years ago
wiserdumb profile photo
wiserdumb
fragmanı izleyince nedense Yes Man'e benzettim bi şekilde. filmi izlemeden nasıl benzetiyorsam :)
0
3 years ago

Who liked Delivery Man

Who wishlisted Delivery Man

Shelves that Include Delivery Man

Interesting content shared about Delivery Man

^ Back to Top