Der siebente Kontinent (The Seventh Continent) (1989) poster

Der siebente Kontinent (1989)
(The Seventh Continent)

Tags
Drama
Director
Country
Austria
Runtime
104 minutes
shieldmaiden Son derece normal ve sessiz görünmelerine rağmen derinlerinde büyük patlamalar yaşayan Georg ve Anna çifti, hayatlarında kayda değer hiçbir zevki tadamamakta, tamamıyla kayıtsız bir şekilde yaşamlarını sürdürmektedirler. Bu durumdan en çok nasibini alan birey ise çocukları Evi olur. Evi, ebeveynlerinin ilgisizliğinin cezası olarak kör taklidi yapmaya başlar. Bu durumu gören Georg ve Anna, hayatlarının anlamsızlığını fark ederler...

Trailer not available.

dreaf profile photo
dreaf
modern topluma mükemmel bir eleştiri
1
11 months ago
mcan543 profile photo
mcan543
Yumruk gibi bir film. Ve Dibine kadar da anti kapitalist. Kapiktalizmle mücadeleyi değil de ondan kaçmaya çalışmaları ise çok trajik.
0
11 months ago
uysalherif profile photo
uysalherif
Haneke'nin en az sevdiğim filmi olmasına rağmen çok değerli bulduğum bir yapım. Bir cinnetin perde arkasını görüyorsunuz olabildiğince soğuk bir anlatımla.
1
1 year ago
walrus profile photo
walrus
Haneke filmlerini ya seversiniz ya nefret edersiniz.İzledikten sonra etkisinden zor çıktıgım,her zaman oldugu gibi asıl olayı finale saklayan müthiş bir film.
1
almost 2 years ago
BlackPeter profile photo
BlackPeter
ömrü hayatımda izlediğim filmler içerisinde saçmalık x sıkıcılık konusunda 1.film.Sevmediğiniz falan bir arkadaşınız varsa önerin izlesin
0
2 years ago

Who liked Der siebente Kontinent

Who wishlisted Der siebente Kontinent

Shelves that Include Der siebente Kontinent

Interesting content shared about Der siebente Kontinent

^ Back to Top