Dhoom:3 (2013) poster

Dhoom:3 (2013)

Country
India
Runtime
172 minutes
Sezgii Babasının ölümünün intikamını almak için, büyü ve akrobasi eğitimli bir sirk şovmeni olan Sahir, Chicago’da bir bankayı soymak için hırsıza dönüşür. Mumbai’den iki polis bu davaya atanır. Başrollerinde Hint Sinemasının usta isimlerinden Aamir Khan ve Abhishek Bachchan\'ın yanında güzel hintli oyuncu Katrina Kaif eşlik ediyor.

mtufan profile photo
mtufan
spoiler sayılabilir----->bmw ne motor yapmış be. hatrım kaldı ama bi uçurmadılar. filmin ortasına geldiğimde hiç bir abukluk beni şaşırtmamaya başladı. duygusal sahneleri vasat, aksiyon sahneleri abartı. çok fazla emek zayii. sert polis çok sert, cıvık polis çok cıvık. öncelikle iki ama bir' iz mantığıyla prestiji hatırlattı. sihir, olaylarıyla izleyiciyi şaşırtma ve suçluya haklı nedenler verme gibi özellikleri de. 2 buçuk saatlik filme göre eksik bırakılanlar gözüme battı durdu. bu kadar uzun film yapıyorsunuz anlatsanıza bankaları nasıl soydu. son sekansta sert polisimizin başrolün o köprüde olacağını nasıl bildi. hadi o bildi diğerleri neden bilmiyor. chicago' da hangi milletin suçlularının peşine düşülürse o milletten polis çağırılır mı? onca polis varken neden bütün aksiyona hintli arkadaşlar koşuyor. aa hintli bir suçluyu ancak hintli bir polis yakalar yani yakalayamasa da o kovalayabilir... o kadar çok kovalamacaya girip kaçtı ki polislerden, bence polisler de başrolün ameliyat olmuş kardeşleri. bunlar dördüzmüş :-) ben izlediğime sevinmedim diğer taraftan üzülmedimde. bardağın dolusuyla boşu aynımıydı neydi öyle bişi işte. aamir khan ı severim fakat bu filmde tek yönetmeni alkışkadım. sahneleri çok iyiydi.
0
6 days ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
aamir khan için izlenir onun dışında ilk iki film gibi kötü aslında ama aamir khan girince filme güzel olmuş
0
5 months ago
phoebe profile photo
phoebe
bir film bu kadar mı güzel olur. Sirkin açılışındaki dans gösterisi aldı götürdü beni. Kadın oyuncu çok başarılı, danslarıyla büyüledi. 2 farklı rol de Aamir... Zayıf diye nitelendirilen kardeşin insancıl yönü, aşkı sevgisi büyüledi beni, çok çok tatlıydı. Filmin tek kusuru abartılı motor sahneleri oldu. motordan atlıyorlar gökyüzünden dövüşüyorlar sonra rahatça motorun arka koltuğuna tekrar oturuveriyorlar tam komediydi. Fakat danslar müzik ve Aamir Khan ın oyunculuğu müthiş müthiş müthişti!!!!!!
0
6 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Abartılı olması normal hem bir kurgu hem de sirk teması mevcut. Ben filmi çok beğendim, hatta bayıldım. Şaşırtmaları ve özellikle oyunculukları çok samimiydi. Sonunda da epey üzüldüm tabii. Müzikler keyifliydi, hareketli güzel bir görüntü çıkarmışlar ortaya. ^^


Spoilere tıklıyorum olmuyor o yüzden uyarıyı kendim yapacağım.------ SPOİLERRRR----

''Bizler Tanrı'nın insanlarıyız. Bizi kim yıkabilir ki?
Binlerce umut güneşinin altında çelik gibi bir iradeyle
korkusuz adımlarla. Biz bugün ortaya çıkıyoruz kendi kaderimizi yazmak için.''
2
1 year ago
Poker profile photo
Poker
Ne kadar etiket kısmında aksiyon yazsa da bilim kurgu bu. Demek istediğimi izleyenler anlar. Klasik bir Hint filmi. Abartılı, bir anda enteresan şekilde şarkı söyleyip dans eden adamların olduğu bir film. Her şeye rağmen zevkli ve eğlenceli bir film. Ve bence tek sıkıntısı aksiyonun yükseldiği anda filmin bir anda saçma sapan yerlere kayması. Fikir güzel ama senaryo fantastik. O yüzden puanım 10/7.
0
1 year ago
lambayapufde profile photo
lambayapufde
bu kadar abartılı bır senaryo gormedım ben. adam bır ılah olmadı
1
over 1 year ago
Mrs.Garfield profile photo
Mrs.Garfield
amir khan diyorum başka bişe demiyorumm mükkemmeldii :D
0
almost 2 years ago
Ph.Dogan profile photo
Ph.Dogan
Başlangıçtaki iki Bombay polisinin "aşırı" saçma aksiyon sahneleri dışında çok iyiydi. Aamir Khan farkı ;)
2
2 years ago
pakize profile photo
pakize
faworimmmmmm
0
2 years ago
bsrszr profile photo
bsrszr
Tuhaf şekilde müziklerini sayıkladığım film.. danslar harikaydı. Aksiyonlar ise bollywood klasiği denilecek kadar uzun süren sahnelerden ibaret..
0
2 years ago
hyperion42 profile photo
hyperion42
Oyunculuk değil ama konu mükemmel
0
2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
yine hint müzik ve danslarıyla filmi şişirmişler. türk sinemasında dalga geçtiğimiz abartılı sahnelerin babası bu filmde var . bunu eleştirmeden olmazdı. konu olarak yine aamir khan farkı var . gerçi can alıcı kısım başka bir filmde de var ama filmin ismini verip izleyenler için spoiler vermek istemiyorum. ben o can alıcı kısımdaki olayı başka filmde de gördüğüm için fark ettim ve şaşırmadım. tüm eleştirilerime rağmen kendini izlettiren bir film. aamir khan sonuçta, ne kadar eleştirsem de bu adam işini biliyor. izleyin izlettirin pişman olmazsınız.
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Filmin başında Hindistanda geçen dövüş kavga sahnelerine oha çüşş dedirteçek cinstendi.Amerikada geçen motor sahneleride abartılıydı bence.2 saat 50 dakikalık süresiyle serinin en uzun filmiydi.İzlenebilir bir film.4. film gelirmi bilinmez ama bu gidişle çekerler herhalde
0
over 2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
Dhoom 1 ve 2'yi beğenmemiştim ama 3 gerçekten iyiydi. Zaten iyi olacağını tahmin de ediyordum. Filmin müzikleri ve dansları çok iyiydi. Aksiyon sahneleri yine abartılmıştı ama yine de heyecanla izledim. Ayrıca şaşırtıcı bir kurgu olmuş. Kısacası ben beğendim.
0
over 2 years ago

Who liked Dhoom:3

Who wishlisted Dhoom:3

Shelves that Include Dhoom:3

Interesting content shared about Dhoom:3

^ Back to Top