Die Hard (1988) poster

Die Hard (1988)

Director
Country
USA
Runtime
131 minutes
PaRaNoYa7 Bruce Willis Los Angeles'a Noel tatilini ayrı olduğu karısıyla geçirmeye gelen New York şehri polisi dedektif John McClane'i oynuyor. Fakat McClane karısının ofis partisinin başlamasını beklerken teröristler binanın kontrolünü ele geçirir. Teröristlerin lideri Hans Gruber (Alan Rickman) ve onun zalim yardakçısı (Alexander Godunov) rehineleri bir araya toplarken McClane kimseye görünmeden kaçar. Yanında yanlızca bir silahı ve cesareti olan McClane tek kişilik savaşını başlatır.

Trailer not available.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk filmi izledim sanıyordum ama izlememişim daha önce hiç. İlk 3 film içinde başlangıç filmi olmasına rağmen serinin en zayıf filmiydi. Tek mekanda geçiyor film. Buna rağmen süregelen bir aksiyon var ama replikler devamlı kulak tırmalıyor. Tek mekanda geçen bir macera filmi gerilim unsurları olmaksızın nasıl ortalamanın üstünde bir iş çıkarılır bilmiyorum ama bu film o açıdan olmamış.
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
BRUCE WİLLİS İLE ÖZDEŞLEŞMİŞ Mavi Ay dizisi ve bir rock grubunda solistlik ile tanınsa dahi Bruce Willis in şöhreti bu film serisi ile zirve yaptı. 30 yıl önce iyi bir aksiyondu, bugün..eh işte.
0
over 1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
88 filmi olmasına rağmen çok iyi bir aksiyon filmi
2
2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
aksiyon deyince ilk akla gelen serilerden biri..gerçekten keyifle izliyorduk. beni bu kadar içine çeken çok az aksiyon filmi hatırlıyorum.
0
2 years ago
clower profile photo
clower
Dvdsinde türkçe dublaj yoktu. Ekleyene kadar canım çıktı. john mcclane tüm seriyi severim. Bunu izleyip sevdiyseniz, bi
de cehennem silahı var onuda izleyin derim.
0
over 2 years ago

Who liked Die Hard

Who wishlisted Die Hard

Shelves that Include Die Hard

Interesting content shared about Die Hard

^ Back to Top