Dirty Grandpa (2016) poster

Dirty Grandpa (2016)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
102 minutes
anlberber "Evlilik arifesindeki Jason ve eski asker emeklisi büyükbabası Dick, bahar tatili için soluğu Florida'da alır! Damat olmak üzereyken Jason'ı zorlu sınavlar beklemektedir. Eğlenceli komedi filminin yönetmenliğini Dan Mazer üstlenirken, senaryo John Phillips'e ait. Filmin oyuncu kadrosunda ise Zac Efron, Robert De Niro ve Zoey Deutch başrollerde."

phoeniks profile photo
phoeniks
açıkçası izledğim için zamanımı harcadığıma çok üzüldüğüm pişman olduğum bir film.saçma sapan gereksiz sahnelerln olduğu ve robert de niro gibi bir efsaneye hiç mi hiç yakışmayan saçma sapan bir film. emeğe yazık.
1
7 days ago
Sefa profile photo
Sefa
Klasik konunun işlendiği güzel bir komedi filmi olmuş. İki sevdiğim oyuncununda bir arada olmasıda cabası. Ben beğendim. Görüş farklılıkları illaki olucaktır çünkü herkese hitap etmiyor.
0
3 months ago
MehmetYurdakul profile photo
MehmetYurdakul
robert de niro ne ettin sen :-)
1
5 months ago
MehmetYurdakul profile photo
MehmetYurdakul
ortadoğuda katillik yapmış saçma sapan bir amerikan ihtiyarı ile , amerikan gençlik rüyası ve bomboş gerçek olmayan saçmalıkları empoze etmeye çalışan saçma sapan bir film ..
1
5 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Standart amerikan cinsellik ve uyuşturucu komedisi üzerine kurulu empoze filmi. Çöp
1
5 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Çok fazla küfür var, üstelik bu küfürlerin çoğu komik olsun diye bile değil, yani amaçsız ve bazen rahatsız edici boyutta küfürler. De Niro'nun en kötü filmi diyebilirim rahatça, belki de sırf o kızla öpüşmek için oynamıştır. Altyazı çevirmeni arkadaş da sıkıntıdan mı yoksa nedendir bilmem altyazılara çok fazla kendi yorumunu katmış, ki bana göre orjinalliği bozması açısından hoş değil.
2
5 months ago
Sapphira profile photo
Sapphira
sapsaçmasalak bi film izlemek isterseniz o film bu film
2
5 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
açıkçası tam bir hayal kırıklığıydı bu film gerçekten çok wasattı , iyi oyuncular filmi kurtarmıyor ...
3
6 months ago
Filmkopat profile photo
Filmkopat
Robert De Niro En Sevdiğim Oyunculardan Biri Ama Ona Yakışmayan Bir Film Bazı Yıldız Oyuncular Belli Bir Yaştan Sonra Sadece Para İçin Oynuyor İnşallah De Niro Onlardan Biri Olmaz Gelelim Filme Bu Filme Yakın Zamandan Verebileceğimiz En İyi Örnek Ajan Filmi Güzel Sevilen Oyunculardan Kurulu Kadro Bel Altı İgrenç Vasat Film Altyazı Filmden Daha Komikti Bir Efsane Bu Filmlerle Hatırlanmamalı 4/10
1
6 months ago
mhtpackgz profile photo
mhtpackgz
Şöyle işte robert de niro'nun yaşlarına gelince metot oyunculuktan da sıyrılınca artık emekli olmayı düşünüp ama bir yandan da oynamayı bırakmak istemeyince karşınıza böyle bir film çıkıyor.Film anlamında çok bir şey beklemeyin baştan aşağı bel altı zaten bilirsiniz böyle ana fikrin pek önemsenmediği komedi filmlerini.Arkadaşlarınızla sıkılmışsınızdır ya da izleyecek film bulamamışsınızdır o zaman izlenir.Fakat de niro'dan bu filmde oyunculuk adına çok bir şey beklemeyin.Gerçek de niro'yu istiyorsanız eskilere gidin
1
6 months ago
dilarayazar profile photo
dilarayazar
Hayatımda gördüğüm en samimi altyazı çevirisine (uyarlaması desek daha doğru olur) sahip film. Robert De Niro "Bülent ersoy yükselememiş çünkü önünü kesmişler" dedikten sonra bende ipin ucu koptu zaten :D
4
6 months ago
Showtime profile photo
Showtime
Bazı sahnelerde çeviri yapan arkadaş sahnesinde kahkahalara boğuldum. Eğlenceli bir filmdi...
0
7 months ago
vapaamies profile photo
vapaamies
De Niro'nun izlediğim en edepsiz filmi :D Adam hala yılmamış
0
8 months ago
mence profile photo
mence
Robert De Niro yine döktürmüş :D
0
8 months ago

Who liked Dirty Grandpa

Who wishlisted Dirty Grandpa

Shelves that Include Dirty Grandpa

Interesting content shared about Dirty Grandpa

^ Back to Top