Dirty Pretty Things (2002) poster

Dirty Pretty Things (2002)

Tags
Director
Country
UK
Runtime
97 minutes
Sezgii Nijerya'dan Londra'ya gelmiş olan Okwe, kent ekonomisini ayakta tutan milyonlarca göçmenden biridir. Gündüzleri taksi şoförlüğü, geceleriyse bir otelde bellboy'luk yapmaktadır. Bir gün, çalıştığı otelin pis bir sırrını öğrenmesi, Okwe'nin çelişik duygular içine girmesine yol açacaktır.

Sezgii profile photo
Sezgii
Dönen bütün pisliklerin içinde temiz ve dürüst kalmaya çalışan bir adam ve çaresiz bir kız. Değişik bir film. Başroldeki kız (Audrey) güya Türk ama hiçbir şekilde benzetememişler. Rolünü güzel oynadı ama asla bir Türk değildi. ^^ Filmin herkese hitap edeceğini sanmıyorum biraz boğucu bir havası var, dönüp ikinci kez izlemem. Dönen bütün pisliklerin içinde temiz ve dürüst kalmaya çalışan bir adam ve çaresiz bir kız. Değişik bir film. Başroldeki kız (Audrey) güya Türk ama hiçbir şekilde benzetememişler. Rolünü güzel oynadı ama asla bir Türk değildi. ^^ Filmin herkese hitap edeceğini sanmıyorum biraz boğucu bir havası var, dönüp ikinci kez izlemem.
1
3 months ago
neway profile photo
neway
Aydrey'i Türk olarak izlemek inanılmaz derece hoşuma gitti, aksan için epeyce çalıştığını duydum bence gayet başarılı olmuş. Filmi beğenerek izledim, benzeri olayların gerçekte yaşandığını bilerek izlenince daha anlamlı geliyor.
2
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
cok yuzeysel ilerlemis olmasina ragmen guzel bir film..Audrey Tautou'yu bir turk olarak gormek hosuma gitti...SENAY..
1
2 years ago

Who liked Dirty Pretty Things

Who wishlisted Dirty Pretty Things

Shelves that Include Dirty Pretty Things

Interesting content shared about Dirty Pretty Things

^ Back to Top