Dnevnoy dozor (Day Watch) (2006) poster

Dnevnoy dozor (2006)
(Day Watch)

Tags
Action, Fantasy, Thriller
Country
Russia
Runtime
132 minutes
PalavraUstuAzSinema Sadece bir şey barış ve Armageddon arasında dayanabilecek; ışığın ve karanlığın ordularını kontrol altında tutan Gündüz Nöbetinin olağanüstü ajanları... Kıdemli gündüz nöbeti memurunun oğlu karanlık tarafa doğru saf değiştirince, hayal gücünün ötesindeki kuvvetler serbest kalır ve dünyanın kaderi ince bir dengede asılı kalır...ALINTIDIR

Trailer not available.

digigirl profile photo
digigirl
ilk çıktığı zamanlar izlemişim,uzun zaman olmuş ama hatırımda kalanlar;bazen bir film ilginç olmak adına yorar da yorar,ilk amaç ilginç-orijinal olmaktır ama gerisini koyverir ,eee amaç buysa hakikaten ilginç bir film ama o da tatmin etmemişti o zaman.Sanırım tekrar izlemem lazım!
0
1 year ago
neway profile photo
neway
Filmi anlamak için zaman zaman epeyce efor sarf ettim ama yine de oturmamış boşluklar var. Aslında çıkış noktası hoşuma gitti, ak-kişi kara-kişi olarak ayrılan insanların arasındaki antlaşma ve dünya barışı sağlanmış. buraya kadar her şey güzel. ama açıklayamadıkları çok fazla konu vardı. Eppey baktım, acaba ikinci film de bir kısmı iğlk filmde mi açıklanıyordu diye ama öyle bir durum da yok. Yani ilk film. Ne diyebilirim bilemiyorum.
0
over 2 years ago

Who liked Dnevnoy dozor

Who wishlisted Dnevnoy dozor

Shelves that Include Dnevnoy dozor

Interesting content shared about Dnevnoy dozor

^ Back to Top