Død snø (Dead Snow) (2009) poster

Død snø (2009)
(Dead Snow)

Director
Country
Norway
Runtime
91 minutes
cinemarty Bir grup tıp öğrencisi tatillerini arkadaşlarının dağ evinde geçirmek için yola çıkarlar. Daha sonra tanıştıkları bir adam, içinde bulundukları bölgenin zamanında Nazi terörüne şahit olduğunu söyler. İkinci Dünya Savaşı sırasında, Albay Herzog’un liderliğinde Rusya ile İngiltere arasındaki iletişimi kesmek için Norveç Dağları’na gelen Nazi askerler bölgede yarattıkları vahşetin ardından halkın üstün çabalarıyla öldürülmüşlerdir. Sıradan bir tatil hayalindeki genç öğrencilerin ölen Nazilerle karşılaşması ve hayatlarının kabusa dönmesi an meselesidir.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Kafa dağıtmak için izlenebilecek zombi filmlerinden. Bütçesi düşük ama detaylara çok takılmazsanız eğlenceli bir film olmuş.
1
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Farklı bir İskandinav filmi. Çok çok etkilenmedim ama hoş bir film olmuş.Vakit öldürmelik izlenebilir filmlerden.
2
7 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Norveçliler paragöz nazi zombilerin olduğu bir komedi yaparsa, elbette ortalamanın üstünde bir film ortaya çıkar. Shaun of The Dead'in yanına yaklaşamasada özellikle sonlara doğru epey eğlendim.
1
over 1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
zombi filmlerinin raconunu altüst eden (bknz:spoiler); buna rağmen konu ve gidişat bakımından klişe olmaktan sıyrılamayan çerezlik. çekildiği lokasyonun doğal güzelliklerini güzel müzik eşliğinde klip tadında sergilemesi ile kara listenin ucundan döndü.
0
over 1 year ago

Who liked Død snø

Who wishlisted Død snø

Shelves that Include Død snø

Interesting content shared about Død snø

^ Back to Top