Donnie Brasco (1997) poster

Donnie Brasco (1997)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
127 minutes
gkhn. Ünlü oyuncu Johnny Depp, filmde FBI ajanı Joe Pistone'u canlandırıyor. Pistone, ailesini ve tüm geçmişini geride bırakmak pahasına çok büyük ve köklü bir mafya ailesine girerek FBI için ajanlık yapmaya soyunuyor filmde. 1970'li yıllarda geçen öykü, FBI'ın o yıllarda büyük fırtına koparan bir operasyonundan esinlenerek yazılmış. Yaşlı ve deneyimli bir mafya babası olan Lefty rolünde ünlü aktör Al Pacino var. Lefty karakteri film boyunca kendisini Donnie Brasco olarak tanıtan Joe Pistone'a 'göz kulak' oluyor. Aralarında kurulan dostluk, daha sonra Pistone'un büyük bir çelişki yaşamasına neden oluyor... Bu camiada iyi adamlar da olduğunu görüyor, ancak mesleğini de icra etmek zorunda kalıyor.

Novella profile photo
Novella
çok iyi bir Al Pacino performansı izledim..
1
10 months ago
zeftodeath profile photo
zeftodeath
bu tarz filmleri sevmiyorum o nedenle yarıda kapattım. yarı bile değildi, hani o deep'in çizmeleri çıkartmadığı ve elemanların garsonu dövdüğü sahne. yine de merak edip sonunu açtım. adam ölüme giderken bile 'joe için olduğu için mutluyum' diyor. ve joe'nin yaptığına bak. vicdanlı bir insanımdır ben o yüzden iyi ki izlememişim.
1
10 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Al Pacino filmlerinde artık bunu söylemekten sıkıldım ama yine mükemmel bir oyunculuk sergilemiş. Depp de ondan geri kalmamış. Filmde tempo çok fazla yükselmese de sıkıcı hale gelmeden akıyor ve kendisini izlettiriyor. Güzel kurgulanmış güzel bir polisiye film 8/10
2
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
SENARYO MÜKEMMEL, OYUNCULUKLAR HARİKA Yaşanmış bir hikaye deniyor..?? ne kadarı doğru bilinmez. Ama film müthiş. Klasik mafya filmlerinden farklı derim...ve kesinlikle izleyin.
1
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
polisiye mafya filmlerine ilgisi olanlar kaçırmasın
1
2 years ago
mezemorta profile photo
mezemorta
Bence Jack Sparrow ' dan sonra Johnny Depp ' in hayat verdiği en iyi karakter Donnie Brasco . Al Pacino alışık olduğumuz mafya babası rolünden bu filmde sıyrılıyor . Eskimemesi gereken bir film .
2
2 years ago
umrant profile photo
umrant
Son sahnesini unutamam...İzlenilesi bir depp pacino ortaklığı...
2
over 2 years ago

Who liked Donnie Brasco

Who wishlisted Donnie Brasco

Shelves that Include Donnie Brasco

Interesting content shared about Donnie Brasco

^ Back to Top