Doom (2005) poster

Doom (2005)

Country
UK
Runtime
105 minutes
cinemarty Marstaki bir bilimsel araştırma merkezi olan Olduvia’da bir şeyler yolunda gitmemektedir. Tüm araştırmalar durdurulmuştur. İletişim tamamen kesilmiştir. Dahası gelen mesajlar pek rahatlatıcı değildir. Beşinci derece karantina söz konusudur. Dünyadan özel bir tim gönderilir. Merkezde elde edilen sonuçlara göre kaynağı belli olmayan korkunç yaratıklar ortaya çıkmıştır ve bu yapılan deneylerin bir sonucudur. Dünyadan gönderilen ekip ise bu yaratıkları yok ederek, dünyaya da sıçramalarına engel olmaktır. Her türlü silah aracılığı ile bu merkez istasyon arındırılmak zorundadır.

mtufan profile photo
mtufan
Bir oyun uyarlaması. Başarılı bir film. Oyuna göndermeler güzel özellikle o kişinin gözünden gördüğümüz sahneler. Özel silahı aldığı sahne :) hareketli bir film bazı şeylere anlam veremiyorsunuz ama olsun izlenir
0
4 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Olduvia araştırma istasyonu, Mars'ta kurulu özel bir laboratuvardır. Aniden araştırmaların durması ve dehşet verici mesajların gelmesiyle, dünyadan Mars'a özel teçhizatlı bir komando timi gönderilir.Araştırma merkezinde yapılan deneyler, kaynağı belirlenemeyen korkunç yaratıkların ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Ekibin görevi, tüm istasyonu dolduran cehennemvari yaratıkları yok ederek tehlikenin dünyaya sıçramasını engellemektir. Çavuş ve adamları, her türlü silahı kullanarak ne pahasına olursa olsun tesisi temizlemek zorundadırlar.
0
over 2 years ago

Who liked Doom

Who wishlisted Doom

Shelves that Include Doom

Interesting content shared about Doom

^ Back to Top