Dünyanin En Güzel Kokusu (2016) poster

Dünyanin En Güzel Kokusu (2016)

Director
Country
Turkey
yahsiii07 Hayatı savruk yaşamaya alışmış, ilişkiye doymuş şarkı sözü yazarı bir adam ve o adamın en iyi arkadaşı gibi görünen, zor zamanlarında hep yanında olan, hastalanınca çorba yapan bir kadın. Her iki tarafın da çocuk özlemi. Bir gün adam sürpriz bir teklif yapar ve arkadaşlıkları bambaşka bir yola girer.

Sezgii profile photo
Sezgii
Baya ağlayarak bitirdiğim bir film oldu. Bu tarz konular hep bize keder zerk ediyor be. Tuba Ünsal'ı normalde pek sevmem ama burada pek sevimli. :)
2
27 days ago
.SimS. profile photo
.SimS.
öncelikle uzun zamandır izlediğim romantik-dram tarzı iyi filmlerden biriydi özellikle bu yıl yaşadığımız fiyaskolardan sonra gerek konusuyla gerek oyunculukla gerek kurgusuyla çok ayrı çok iyi bir yapımdı bazı sahneler bazı kısımlar biraz daha fazla özen istiyordu tabi ama yine de bence izlenmesi gereken güzel bir film müziği de çok başarılı :)
5
3 months ago
vapaamies profile photo
vapaamies
"Aşk Tesadüfleri Sever" tarzı romantik dram türü bir yapım arıyorsanız, içerisinde de biraz güldürü olsun diyorsanız film tam size göre diyebilirim. Özellikle Rıza Kocaoğlu'nun başarılı oyunculuğu, Tuba Ünsal'ın desteğiyle filmi izlettirir derecede güzel olmuş.
1
8 months ago
dai profile photo
dai
flashback
0
8 months ago

Who liked Dünyanin En Güzel Kokusu

Who wishlisted Dünyanin En Güzel Kokusu

Shelves that Include Dünyanin En Güzel Kokusu

Interesting content shared about Dünyanin En Güzel Kokusu

^ Back to Top