Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (Turks in Space) (2006) poster

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (2006)
(Turks in Space)

Director
Country
Turkey
Runtime
110 minutes

Trailer not available.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bu da böyle bi devam filmi işte :D
1
27 days ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
insan devamını yapmaya utanır ..bunlar yapmışlar :)
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ya hani ilk filmi destandı böyle mükemmeldi de kalktılar yıllar sonra bir de ikincisini yaptılar .. yahu şu film sadece zaman kaybı , zaman hırsızı ...
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Yıl 2055... Dünyayı Kurtaran Adam'a yenilen Uga (Burak Sergen), intikamını almak için dünyaya gelir ve bir zamanlar onu alt eden adamın oğlu Zaldabar'ı (Mehmet Ali Erbil) kaçırır. Uga, Zaldabar'ın bir ikiz kardeşi olduğunu bilmemektedir.

Dünyayı Kurtaran Adam (Cüneyt Arkın) da kaçırılan oğlunun ardından uzaya çıkmış, yollara düşmüş, uzayın derinliklerinde kaybolmuştur.

Aradan yıllar geçer, bu arada uzaya giden ilk Türk Gökmen (Burak Hakkı) uzayda kaybolmuştur ve ondan haber alınamamaktadır. Dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen Dünyayı Kurtaran Adam'ın diğer oğlu Kartal (Mehmet Ali Erbil) Gökmen'i bulmak için görvlendirilir ve onu bulmak için uzaya gider.

Gökmen'i arayan Kartal, uzun aramalardan sonra tesadüfen Lunatika adlı gezegende babası Dünyayı Kurtaran Adam'ı ve Gökmen'i bulur.Gökmen ve arkadaşları bu gezegende saklanmaktadır.

Lunatika denen gezegende hem uzayda kaybolmuş olan Gökmen'i hem de babası Dünyayı Kurtaran Adam'ı bulan Kartal'ı sıra dışı olaylar ve maceralar beklemektedir.

Kötü ve acımasız bir uzaylı olan Uga tarafından kaçırılan ve kötü bir adam olarak yetiştirilen Zaldabar ile dünyada kalan ve astronot olarak yetiştirilen ikiz kardeşi Kartal uzayda karşılaşacaktır.
1
over 2 years ago

Who liked Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

Who wishlisted Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

Shelves that Include Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

Interesting content shared about Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu

^ Back to Top