Eagle Eye (2008) poster

Eagle Eye (2008)

Director
Country
USA
Runtime
118 minutes
cinemarty Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir. Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafından kapana kıstırılıp suikast düzenlemeye hazırlanan bir terör hücresine katılmaya zorlanınca Shia LaBeouf'un oynadığı karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekar anneyi oynadı.

melihkk1 profile photo
melihkk1
Hükümet izleme programlarını çok iyi özetlemiş film. Bu filmi izleyenler yok artık abartı demişlerdi. 3 sene sonra snowdenin açıkladığı belgelere göre filmde gösterilen sadece buzdağının görünen kısmıymış.
0
8 months ago
Geotitan profile photo
Geotitan
Treni raydan çıkarmakmı , treni bir ördeğe bile çevirebilir :)
1
almost 2 years ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
person of interest dizisinin son bölümlerinin biri bu filme çok benziyordu. Bir nevi distopya filmi dyebiliriz bu film için.
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Jerry ve Rachel, daha önce hiç tanımadıkları bir kadın tarafından rehin alınırlar. Fakat kadın bu iki kişiyle ilgili her şeyi bilmektedir. Politik bir suikast için kullanılmakta olduklarını anlayan bu iki rehine işbirliği yapmaya karar verir.
0
over 2 years ago

Who liked Eagle Eye

Who wishlisted Eagle Eye

Shelves that Include Eagle Eye

Interesting content shared about Eagle Eye

^ Back to Top