Easy Virtue (2008) poster

Easy Virtue (2008)

Director
Country
UK
Runtime
97 minutes
EsraG. 1920’ler İngilteresi’ndeyiz. Whittaker Ailesi, geleneklerine son derece bağlı aristokrat bir İngiliz ailesidir. Ailenin oğlu John, yeni Amerikalı eşi Larita’yı İngiltere’ye getirir. John’un annesi Veronica, bu Amerikalı gelinin hareketlerini fazla rahat bulmakta ve kendi asil aile yapılarına bir başkaldırı olarak görmektedir. Larita’nın tüm iyi niyetli çabalarına rağmen ikisi arasında bir güç ve iktidar mücadelesi başlar.

tugbadursun profile photo
tugbadursun
Ne kaynana çilesi çektin be Jessica Biel 😱
2
3 months ago
burcst profile photo
burcst
Çok eğlenceli ve sıkmadan izlettiren bir film.İngiliz tarzı gelin-kaynana atışmaları çok eğlenceliydi.İngilizlere özgü şirin tuhaflıklar sıkça vurgulanmış.Komik sahneler çoğunlukta olsa da konu olarak çok trajikomik ve son diyaloglar oldukça etkileyiciydi.Kendi kalıplarında yaşayan, tüm dünyaya oradan bakan, herkesi yanlış sadece kendini doğru gören ve kendi gibi olmayana kolayca kötü damgasını yapıştırabilen insanlarla yaşamanın ne kadar zor olabileceğini hissetiriyor.Çok sevdim,izlemenizi tavsiye ederim.**Colin Firth bu filmde gözüme daha bi çekici mi göründü sanki ne :)
3
8 months ago
anduril profile photo
anduril
satır aralarında zekice ironiler barındıran, soundtrack'leri başarılı, tango sahnesi iç yakan, realist ve bi o kadar trajikomik bi film. karaktere göre oyuncu seçimleri cuk oturmuş..
3
8 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Oyuncuları, konusu, geçtiği dönem ve mekanlar olarak çok beğendiğim ve eğlendiğim bir film oldu.
5
11 months ago

Who liked Easy Virtue

Who wishlisted Easy Virtue

Shelves that Include Easy Virtue

Interesting content shared about Easy Virtue

^ Back to Top