Eat Pray Love (2010) poster

Eat Pray Love (2010)

Director
Country
USA
Runtime
133 minutes
burcst Modern bir kadının hayatında olmasını isteyeceği her şeye sahip olan Liz Gilbert,hayattan gerçekten ne istediğini sorgulamaya başlar.Konfor alanını terk ederek hayatındaki her şeyi geride bırakır.İtalya'dan Hindistan'a, oradan da Bali'ye uzanan bir yolculuğa çıkar. // Liz Gilbert (Julia Roberts) had everything a modern woman is supposed to dream of having - a husband, a house, a successful career - yet like so many others, she found herself lost, confused, and searching for what she really wanted in life. Newly divorced and at a crossroads, Gilbert steps out of her comfort zone, risking everything to change her life, embarking on a journey around the world that becomes a quest for self-discovery. In her travels, she discovers the true pleasure of nourishment by eating in Italy; the power of prayer in India, and, finally and unexpectedly, the inner peace and balance of true love in Bali.

ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Öncelikle burcst'a teşekkür ediyorum izlenecekler listemde öne aldırdığı için :) Film muhteşemdi, kesinlikle izlemekten en çok keyif aldığım filmlerde ilklerde. Müziklerini çok beğendim özellikle. Filmde İtalya'nın olması tekrar tekrar beni hayran bıraktı. Yüzünüzde, ciğerlerinizde büyük bir gülümsemeyle aynı zamanda gözleriniz dolu dolu tekrar tekrar izleyeceğiniz bir yapım.
7
16 days ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Kaçırılan noktalar için ve Julia Roberts için tekrardan izlenilesi.. Felsefesi açısısından güzel bir tartışma konulu bir film. Hayatın dengesi ya da dengesizliği; ye dua et sev.. Tabi siz karar verin..
3
1 month ago
Vervain profile photo
Vervain
Seyahat etmeyi, yemek yemeyi seviyorsanız, hele bir de duygusalsanız, mutlaka izleyin. Filmin bazı yerlerinde ne kadar uzun bu film duygusuna da kapılsanız ; bırakın filmin muhteşem görselliğine kendinizi, ya da cümlelerde ki derinliği keşfedin. Bir yerlerde mutlaka kendinizi bulacaksınız. Julia Roberts başlı başına izleme sebebi bile olabilir. Bir de yanına br sürü iyi isim eklenince daha da tadından yenmez olmuş. Teşekkür ederim burcst; iyi ki de baskı yapıp izletmişsin :) Şimdiden iyi seyirler...
7
2 months ago
hezarfen profile photo
hezarfen
filmin ismi çok çekici geldi izledim bilmiyorum belki kitabı daha güzeldir ama boşanma sonrası depresyonda kadın felsefe yapmaya çalışmış kadının derdinide anlamadım diyaloglarıda anlamadım ki bu tarz filmleri acayip severim beni pek açmadı filme dair tek güzel şey javier bardemdi
0
3 months ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Uzun zamandır film izlerken hiç bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. Klişelere boğulmuş, sıradan, olmamış. İlla olumlu birşey yazacaksak film kötü İtalya muhteşem
3
7 months ago
Bhrpst profile photo
Bhrpst
önce sırf javier'den dolayı filmi izledim,sonra kitabı okudum,sonra tekrar izledim. sonra bi baktım izlemeden duramaz olmuşum :) defalarca izlediğim ve daha defalarca da izleyeceğim ve benim için eat pray love olarak başlayıp bitmiş bir film/kitap. ye dua et evlen'i kesinlikle kabul etmiyorum,umarım filmini çekmezler yoksa meraktan öle öle izlemem. eat pray love ruhunu yaşatalım arkadaşlar!
5
8 months ago
burcst profile photo
burcst
Başucu filmlerimden..Önce kitabını okuyup sonra filmi izlemiştim.Hatta birkaç kez izledim.Kitabın güzelliğini ve bütünlüğünü aynen yansıtan, altı çizilesi cümlelerle dolu bir yapım.Sihirli bir ruhsal yolculuğa,dünyanın 3 yanına yapılan gerçek yolculuklar eşlik ediyor.Julia Roberts'a olan hayranlığım ayrı ama bu film bence insanın içini aydınlatan,hayata faklı gözlerle bakmayı kolaylaştıran türde,özel filmlerden.Her sorgulama her arayış bizi yine kendimizle buluşturuyor.Özellikle ''the physics of the quest'' ve ''balance'' ile ilgili açıklamaların ve konuşmaların olduğu bölümler, üzerinde düşünülesi kapılar açıyor insana..Bu türü sevenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
9
10 months ago
EntelKarinca profile photo
EntelKarinca
Bir film bu kadar mı kötü olur ya. Tamamen boş bir film.
0
over 1 year ago
Alesta profile photo
Alesta
Çok saran bir film değil.
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
arkadaşın dediği gibi izlemeyen arkadaşlar için büyük kayıp . Tekrar izlediğim filmlerden yine de izlerim . Uzak Doğunun en güzel ülkelerinden Endonezya ' ya zaten gitmek istiyorum . Bu filmi izleyince bana hak vereceksiniz :)
2
2 years ago
ilbelfarniente profile photo
ilbelfarniente
İzlemeyen çok şey kaçırıyor bence
3
2 years ago
Feyzagul profile photo
Feyzagul
İlham veren bir seyehat filmiydi.Zaman geçirmek için güzel bir film.
2
over 2 years ago
Ucurtma profile photo
Ucurtma
gereksızce uzun bır fılm
0
over 2 years ago

Who liked Eat Pray Love

Who wishlisted Eat Pray Love

Shelves that Include Eat Pray Love

Interesting content shared about Eat Pray Love

^ Back to Top