Ek Villain (The Villain) (2014) poster

Ek Villain (2014)
(The Villain)

Tags
Director
Country
India
Runtime
129 minutes

madama profile photo
madama
tam sevgiliyle izlemelik muhteşem oyunculuklarla süslenmiş nefes kesen aksiyon sahneleri ve çok farklı olmadığı halde hemen kendini kabul ettiren aşk hikayesi ile iki tarafı da etkileyecek ve sadece bollywood severlerin beğeneceği değil bu tarz seven herkesin beğeneceğini düşündüğüm ve başka sitelerden de kullanıcılardan çok olumlu yorumlar almış çok güzel bir film not: bol "ve"li bir tavsiye yorumudur hepsini okumanıza gerek yok biraz duygu patlaması yaşadım sadece :)
2
8 months ago
Rumm profile photo
Rumm
"Karanlık, karanlıkta son bulmaz. Sadece aydınlık onu yok edebilir. Nefret, nefreti yok edemez. Sadece aşk onu yok edebilir." harika şarkıları ve kusursuz oluşturulmuş kurgusuna shradda kapoor'un sıcak oyunculuğu da eklenince harika bir yapım çıkmış ortaya. Macera, romantik, dram, gerilim, gizem.. her zevke hitab eden bir film hala izlemediyseniz daha fazla beklemeyin derim..
2
11 months ago
Oznurr profile photo
Oznurr
''Karanlık karanlığı kovamaz. Bunu sadece aydınlık yapabilir. Nefret nefreti sökemez. Bunu sadece sevgi yapabilir. Korkudan yatağının altına saklanmış o 8 yaşındaki çocuk hala orada. Sadece birinin ona elini uzatması gerek. Birinin yardımı gerek. Birinin onu karanlıktan çıkarıp ışığa sürmesi gerek. Başka birinin acısını paylaşmadan kendi acılarımızdan kurtulamayız. '' ETKİLEYEN,AĞLATAN,SARSAN hikaye. Etkileyen şarkıları ve müthiş bir senaryoya sahip, izlemeyip unutulmayı haketmeyen bir film.


1
1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Hint filmlerini zaten çok seviyorum ama Ek Villain bambaşka. Çok beğenerek tekrar tekrar izlediğim sempatik ama sonu yaralı bir film. :/
0
almost 2 years ago
bsrszr profile photo
bsrszr
Başrol oyuncuları ve bir iki müziği hariç hiç bişeyi beğenmediğim film :)
0
over 2 years ago

Who liked Ek Villain

Who wishlisted Ek Villain

Shelves that Include Ek Villain

Interesting content shared about Ek Villain

^ Back to Top