El cadáver de Anna Fritz (The Corpse of Anna Fritz) (2015) poster

El cadáver de Anna Fritz (2015)
(The Corpse of Anna Fritz)

Country
Spain
Runtime
76 minutes
KerseL Ünlü ve çok güzel bir aktris sayılan Anna Fritz (Alba Ribas), beklenmedik bir tarzda gözlerini yummuştur. Cesedinin bulunduğu hastanede görev yapan Pau, cesedin fotoğrafını görüntüleyip yakın arkadaşını morga davet eder. Anna’nın hala yok olmamış güzelliğinden çok şahane bulan gençler, cenazeden önce onun cansız bedenine sahiplik etmek isterler. Ancak hiç tahmin etmedikleri korku dolu bir maceraya atılmak üzeredirler...

erengngr profile photo
erengngr
Korku dolu macera konusunda biraz şüphelerim var. Filmin hiçbir saniyesinde korku yoktu. Ancak gerilim izlemek isterseniz konusu itibariyle ilgi çekici. En azından farklı bir konu işlenmiş.
1
1 month ago
eminuk profile photo
eminuk
Konusu gerçekten farklı, ancak içeriği konusu kadar ilgi çekici değildi. 76 dakikaya sığdırmak için pek çok şeyi havada bırakmışlar. Ha bu saatte (bu arada saat neredeyse gecenin 3ü), bu kadar sürede izlenebilecek ideal filmlerden. Kafanızı yormuyor, aklınızı bulandırmıyor, aynı zamanda hafiften gerilim yaşatıyor, sürprizli final falan derken vakit geçiveriyor. Konusuna bakıp değişik beklentilere girmeden izleyin.
2
1 month ago
Feedback profile photo
Feedback
konusu cok manyakmis ya, ölücülerin dramı :-)
0
6 months ago

Who liked El cadáver de Anna Fritz

Who wishlisted El cadáver de Anna Fritz

Shelves that Include El cadáver de Anna Fritz

Interesting content shared about El cadáver de Anna Fritz

^ Back to Top