El cuerpo (The Body) (2012) poster

El cuerpo (2012)
(The Body)

Director
Country
Spain
Runtime
108 minutes
gkhn. Bir gün bir morgdan iş kadını Mayka'nın cesedi kaybolur. Hayatta her şeyi düzenli ve planlı olan bu kadının ölümünün arkasındaki sır perdesi henüz aralanamamışken, bir de cesedinin ortadan kaybolması olayı daha da karmaşık hale getirir. Dava ile ilgilenmesi için dedektif Jaime Pena görevlendirilir. Jaime de eşini kaybetmiştir ve bu travmanın izlerini henüz tam olarak atlatamamıştır. Bu davayı hem kişisel duygularını çözüme kavuşturmak hem de halen meslekte iyi bir polis olduğunu göstermek için değerlendirecektir. Fakat olayın o kadar çok karanlık noktası vardır ki davaya dahil olan hiç kimse aslında göründüğü kişi değildir. Cinayetin ve kaybolan cesedin arkasını araştırdıkça hem maddi hem manevi farklı sonuçlara doğru yönelecektir...

atillalkan profile photo
atillalkan
Sonuyla ilgili yazıları hiç okumadan izlemenizi tavsiye ederim.Böylelikle kendinizi sona hazırlamamış olucaksınız ve daha çok keyif alıcaksınız :)
4
26 days ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Hani bir kış akşamı elinizde kahvenizle şöyle pür dikkat izleyeceğiniz ve sonunda izlediğinize kesinlikle pişman olmayacağınız bir film... Tavsiye edilir :)
10
1 month ago
ecemcelikkol profile photo
ecemcelikkol
Film bittikten sonra "vay bee" dedirtiyor. Sürpriz sonlu olduğunu bilmiyordum, hakkında yapılan yorumlara da pek bakmamıştım dolayısıyla beni çok şaşırttı ve etkiledi. Güzel film, izleyin.
3
1 month ago
Bhrpst profile photo
Bhrpst
vay anasını sayın seyircileer..
8
2 months ago
Vervain profile photo
Vervain
Hiç tahmin bile edemeyeceğim bir sonla bitti gerçekten. Güzel bir ispanyol filmi izlemek isteseniz hiç kaçırmayın derim...
6
3 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Bir hata yaptığında belki o an düzeltebilirsin ya da tam tersi. Yaptığın hatanın farkına varmadıysan eğer sonrasında muhakak bi hesaplaşması ve sonuçlarına katlanması durumu ile karşılaşabilirsin. Bu da o olsa gerek.. Güzel bir filmdi. Tavsiye ederim.
2
3 months ago
starch profile photo
starch
Nasıl güzel bir filmmiş bu...Mümkünse İspanyolca izlemeyi tercih edin...
10
3 months ago
yasingulez profile photo
yasingulez
ne desem spoiler olur izleyin abi muazzam bir film
0
5 months ago
lollytop profile photo
lollytop
bazı kötü yorumlar vardı tereddüt ettim izlemek konusunda ama iyi yorumlar ve İspanyolca sevgim filmi bana izlettirdi ve iyi ki de izlemişim. çok başarılı ve farklı bir senaryo. çekimler, dekor, renkler, oyunculuklar oldukça güzel. bana kalırsa eksik bir yanı yok ve türünün başarılı filmlerinden biri. kaliteli bir film izlemek istiyorsanız bu filmi izlemenizi tavsiye ederim.
0
10 months ago
suleymanadiyaman profile photo
suleymanadiyaman
Güzel film. Tavsiyedir.
0
11 months ago
fadimer profile photo
fadimer
sürpriz finaliyle güzel bir filmdi tavsiye ederim..
3
11 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
Bu yorumu oku ve direk filmi izle başka hiç bi yorum izleme yoksa filmden bişey anlamayacaksın izle izle izle saygı duyulacak film..
1
12 months ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Son zamanlarda izlediğim en iyi terskoşe filmi. Filmde kac kere ters köşe oldum sayamadim. Hele o son sahneleri ağzım açık izledim. Kesinlikle izleyin izlettirin. Hiç bir filme kolay kolay 10/10 vermek ama bu film hakediyor. Film de geçen bir replikle yorumu sonlandiriyorum."Aksi ispatlanana kadar her ceset bir cinayettir."
4
1 year ago
SuaY profile photo
SuaY
Size tavsiyem bu filmle ilgili hiçbir yorumu okumadan izlemek. Bi bilginiz yoksa filmle ilgili hoşunuza gidecektir.
3
over 1 year ago
dogukan.e profile photo
dogukan.e
spanyollar son zamanlarda gerilim filmlerinde çok başarılı.Amerikan izle-unut tarzı filmlerden ben bıktım.Bu tarz esrarengiz cinayet filmleri zor bulunuyor.Filmin atmosferi,senaryosu,finali bence çok iyi...
0
over 1 year ago
Numenor profile photo
Numenor
Tam olarak, konulu bir film. Şaşırmadım desem yalan olur ama etkilenemedim.
2
almost 2 years ago
cimcini profile photo
cimcini
Yine çok beğeni almış bir film ama ben pek beğenmedim. Sevenleri kızmasın. İspanyol korku, gerilim filmleri genelde fena olmuyor. Bence bazı mantık hataları vardı tabii izlemeyenler olduğu içi yazamıyorum. Sonu ilginç dendiği için çok senaryo ürettim bu yüzden de tutturdum sonunu. Gerçekten işleniş, diyaloglar bana bir türlü doldurulamamış, içleri boş kalmış geldi. Sadece atmosfer biraz iyiydi.
3
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
sonu şaşırtan,gizemli,akıl dolu bir film gerçekten harikaydı
0
over 2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
pek duyulmamış ya da rağbet görmemiş bir film . ama bana göre gelmiş geçmiş en iyi gizem filmlerinden. son zamanlarda bu kadar iyi bir gizem filmi izlememiştim. filmden sonra " vay anasını " demeyi sevenler mutlaka izlesin.
0
over 2 years ago
starch profile photo
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
ispanya sinemasını hep sevmişimdir. bu da zekice kurgulanmış, harika bir ispanyol filmi. izlenmeli.
3
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
İspanyol gerilim filmi.adamlar yapmış.sürekli tahmin ediyorsun tutmuyor...arşivimde yerini hemen aldı. konusu : İş kadını Mayka'nın cesedi morgdan kaybolur. Hayatta her şeyi düzenli ve planlı olan bu kadının ölümünün arkasındaki sır perdesi henüz aralanamamışken, bir de cesedinin ortadan kaybolması olayı daha da karmaşık hale getirir. Dava ile ilgilenmesi için dedektif Jaime Pena görevlendirilir. Jaime de eşini kaybetmiştir ve bu travmanın izlerini henüz tam olarak atlatamamıştır. Bu davayı hem kişisel duygularını çözüme kavuşturmak hem de hala meslekte iyi bir polis olduğunu göstermek için değerlendirecektir. Fakat olayın o kadar çok karanlık noktası vardır ki davaya dahil olan hiç kimse aslında göründüğü kişi değildir. Cinayetin ve kaybolan cesedin arkasını araştırdıkça hem maddi hem manevi farklı sonuçlara doğru yönelecektir.
1
over 2 years ago
eceeren profile photo
eceeren
kurgusu çok iyiydi ve izleyiciyi yavaş yavaş şok edici bir sona sürüklüyordu.
0
over 2 years ago
omurr profile photo
omurr
güzel bir ters köşe filmi.
2
over 2 years ago
bayanbenjamin profile photo
bayanbenjamin
Filmin gidişatını , neler olacağını tahmin etseniz bile filmin sonunda ne kadar da basit ve saçmalamış olduğunuzu anlayacaksınız :)
1
over 2 years ago

Who liked El cuerpo

Who wishlisted El cuerpo

Shelves that Include El cuerpo

Interesting content shared about El cuerpo

^ Back to Top